Zamieszkaj
w centrum zmian
Pomiędzy energią Nadodrza, a spokojem Karłowic powstaje osiedle

W rytmie śródmieścia

We wrocławskim Śródmieściu, nad Odrą powstaje miejsce, w którym poczujesz prawdziwie wielkomiejski klimat. Wybrzeże Reymonta 3 to propozycja dla osób, które chcą żyć miejskim rytmem, świadomie i bez ograniczeń. To wygodna przestrzeń do życia dla osób ceniących codzienność w pobliżu centrum w idei CITY&REST. Zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami oraz pomyślana w taki sposób, by harmonijnie współgrać z otoczeniem.

Tutaj pulsuje tętno miasta

Osiedle oferuje dostęp do 17 linii autobusowych oraz 4 tramwajowych. Docenione jest szczególnie przez studentów, gdyż oddalone jest tylko 3 przystanki od Uniwersytetu Wrocławskiego.
W zasięgu jednego przystanku kwitnie życie modnego Nadodrza, które od kilku lat przeżywa prawdziwy renesans.

Codzienny work-life balance nad Odrą

Połączenie nowoczesnej zabudowy z terenami nad rzeką to bezwzględny atut tej inwestycji. Osiedle zlokalizowane jest tuż przy Odrze, gdzie znajdują się rozległe tereny rekreacyjne Wałów Nadodrzańskich. To tutaj od maja do wczesnej jesieni kwitnie życie towarzyskie w modnych beach-barach, które oferują liczne formy podniebnego relaksu. Zaś gęsta sieć tras rowerowo-spacerowych zapewni to, co dziś jest najcenniejsze: spokój, dobrą formę i harmonię.
Nad Odrą
Cegła klinkierowa na elewacji
Naroże okna
Szklane balustrady
Bogata sieć komunikacji miejskiej
Miejsca w garażu z możliwością ładowania samochodów elektrycznych

Zrealizowane etapy

Karolina Malin

Doradca ds. Nieruchomości

601-573-381, karolina.malin@rafin.pl