A gdyby tak zamieszkać blisko centrum, wśród zieleni w kameralnej, miejskiej willi?

W otoczeniu licznych terenów zielonych, przy ulicy Księdza Norberta Bonczyka we Wrocławiu, rozkwitło osiedle – Miasto Ogród Karłowice.

Kameralny projekt łączący unikalny styl, szlachetne materiały oraz nowoczesną architekturę z bogactwem ciszy i bezpośrednią bliskością Śródmieścia.

Koncepcja została stworzona z myślą o spełnieniu marzeń osób poszukujących wygodnej alternatywy dla domu z ogrodem, zapewniając najwyższy komfort życia w wielkomiejskim stylu.
#MieszkajOryginalnie

Prestiżowe Karłowice

LOKALIZACJA NA WAGĘ ZŁOTA.

Miłośnicy Karłowic twierdzą, że to nie tylko osiedle – to styl życia. Koncepcja architektoniczna miasta-ogrodu, która ukształtowała Karłowice sprawia, że spacerując wzdłuż tutejszych alejek chciałoby się poznać każdy ich zakątek. Miejsce to oferuje połączenie natury i miasta tętniącego życiem, wyznaczając tym samym nowy standard życia. Ponieważ Karłowice to jedna z najlepiej zagospodarowanych części miasta, nie brakuje tu szkół, przedszkoli, przychodni i sklepów, a wysoko rozwinięta komunikacja pozwala bezpośrednio dotrzeć w każdą część Wrocławia.

Nowy wymiar komfortu

W PRZESTRZENI MIEJSKIEJ.

#WymagajWięcej

Miasto Ogród Karłowice to synonim ekskluzywności, minimalizmu i wolności. Koncepcję wizualną i funkcjonalną przygotowała czołowa wrocławska pracownia architektoniczna GReG Architekci, znana z realizacji ambitnych projektów jak chociażby zabytkowy Hotel Grand we Wrocławiu. Przy projektowaniu zadbano o oryginalność i wyjątkowo stylowy charakter nawiązujący do otoczenia.

Założenie składa się z dwóch kameralnych apartamentowców, które harmonijnie wkomponują się w panoramę osiedla. Nowoczesna, a zarazem wysmakowana linia architektoniczna, utrzymana została w willowym klimacie okolicy. Eleganckiego tonu nada prawdziwa cegła zastosowana na frontowym budynku. Ponadczasowy, surowy design spoił nowoczesność z przeszłością i oddał ducha dzielnicy. Wysublimowany kontrast osiągnięty został na drugiej części inwestycji, która pokryta zostanie wysokiej klasy, włoskimi płytami ze spieków kwarcowych Kerlite w drewnopodobnej kolorystyce. Wielkoformatowa kompozycja gresowa imponuje rozmiarami i piękną fakturą, dodając prestiżu całej inwestycji.
Kameralna architektura wpasowana w willowy charakter Karłowic.
Dbałość o każdy detal i rozwiązania części wspólnych.
Stylowo zaaranżowane patio na wewnętrznym dziedzińcu.
Mieszkania na parterze poszerzone o ogrody, a na drugiej kondygnacji o tarasy na dachach.

Luksus w naturalnym wydaniu.

Karłowice to zielone serce Wrocławia. Osiedle intryguje różnorodną roślinnością rozciągającą się na całej jego powierzchni. Miejsce to słynie z pięknych, kameralnych parków, licznych kultowych skwerków oraz rozległych ogródków działkowych, które nie tylko pełnią funkcje estetyczną, ale co ważniejsze – pożyteczną. To właśnie dzięki zieleni oddycha się tutaj tak dobrze, co długofalowo ma nieoceniony wpływ na zdrowie i komfort psychiczny. Poczuj wytchnienie od zgiełku i hałasu.

Green
Comfort

Wyszukiwarka

Znajdź swoje wymarzone M2

Liczba pokoi

Liczba pokoi

Powierzchnia

Powierzchnia

Piętro

Piętro

Indywidualizm.

Prywatność.

Fenomenalne widoki.

Oryginalność inspiruje.

Dla osób poszukujących nieszablonowych rozwiązań oraz wyjątkowego luksusu przewidzieliśmy odrębne wnęki – na części podniebnych tarasów – wewnątrz których można zaaranżować saunę lub przestrzeń na kuchenkę letniskową.

Relaksuj się wśród koron drzew w zaciszu własnego tarasu na dachu, ciesząc się niespotykaną prywatnością, widokami, żywą roślinnością i wyjątkową formą relaksu.

Niepodważalna jakość wykończenia.

Wygodę i dobre samopoczucie w mieszkaniu podczas upalnych dni zapewni wyposażenie wnętrz w elektronicznie sterowane rolety zewnętrzne oraz w kompletną instalację klimatyzacji w systemie SMART.

Bezpieczeństwo zagwarantują wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe, a o wysoką akustykę wewnątrz zadbają trzyszybowe okna w profilach 7 komorowych marki z najwyższej półki – Rehau.

Najważniejsza jest PRZESTRZEŃ.

Piękno naturalnej cegły przeniesiemy także do aranżacji wnętrz, ozdabiając nią części ścian. Tłem całości będzie odbijająca i nadająca szlachetnej lekkości biel. Wyjątkowo inspirujący charakter wnętrza został osiągnięty poprzez duże, gęsto rozmieszczone okna, które rozświetlają przestrzeń naturalnym światłem oraz pozwolą delektować się od środka pięknem roślinności. Przestrzenie dopełniają duże lustra przy wejściach oraz podświetlenia LED przy sufitach.
KAROLINA MALIN
Doradca ds. Nieruchomości

Porównywarka mieszkań

Pomyślnie mieszkanie o numerze:

Formularz usterkowy

1
Krok 1
2
Krok 2
3
Krok 3
Zakres usterki:*
Czy są Państwo w stanie wskazać źródło wilgoci?*
Czy instalacja w lokalu była przerabiana?*
Czy zgłoszenie o problemie z wentylacją zostało przekazane do Zarządcy nieruchomości?*
Czy dokonywali Państwo zmian w instalacji?*
Czy dokonywali Państwo zmian w oryginalnej instalacji elektrycznej lokalu?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*
Czy zmieniali Państwo położenie lub demontowali domofon w mieszkaniu?*
Czy sprawdzili Państwo tablicę bezpiecznikową w mieszkaniu jak i w rozdzielni elektrycznej?*
Czy próbowali Państwo w tym miejscu podłączyć inne urządzenie?*
Czy wybicie bezpiecznika jest spowodowane podłączeniem urządzenia do gniazdka/wypustu elektrycznego?*
Czy próbowali Państwo w tym miejscu podłączyć inne urządzenie?*
Czy dokonywali Państwo zmian w oryginalnej instalacji wodno-kanalizacyjnej lub CO w lokalu?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*
Czy grzejniki zostały odpowietrzone, a otwór zasilający otwarty?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*

Skontaktuj się z nami