Piłsudskiego, ulica, na której ruch nigdy nie ustaje, liczne przystanki i węzły komunikacyjne, ciągły ruch samochodów i pieszych. Liczne nowe inwestycje oraz nieustająca rewitalizacja zabytkowych budynków sprawiają, że jest to doskonałe miejsce na prowadzenie biznesu.

Rafin Developer bierze czynny udział w rewitalizacji dawnego bulwaru na ul. Piłsudskiego. Ulica z każdym rokiem odzyskuje dawny blask. Już dziś mieszczą się przy niej zarówno pięknie odrestaurowane zabytkowe obiekty takie jak Dworzec Główny, Hotel Europejski, czy Hotel Piast, jak i elementy nowoczesnej architektury – choćby Teatr Muzyczny Capitol.

Lokale, które posiadamy w swojej ofercie mieszczą się w parterowych częściach naszych hoteli: Hotel Piast, Hotel Polonia, Hotel Europejski, Hotel Grand oraz przy skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego z ul, Komandorską visa vis budynku NOTu i tuż obok Teatru Muzycznego Capitol.

W naszych lokalach znajdziesz wiele liczących się marek tj. Bank Santander, Żabka, Wrocław, Geers Akustyka Słuchu, Restauracja Galicja, Salon Sukni Ślubnych, Cukiernia Julias Cake i wiele innych firm, które ciągle się rozwijają dzięki współpracy z nasza firmą.

Ulica Marszałka Józefa Piłsudskiego –jest jedną z głównych ulic Wrocławia. Całkowita długość ulicy to około 1,7km pomiędzy dwoma dworcami kolejowymi PKP Wrocław Główny i Dworcem Świebodzkim. Nasze lokale mieszczą w rejonie dwóch największych i najważniejszych skrzyżowań na tej ulicy będących jednocześnie ważnymi węzłami komunikacyjnymi Wrocławia: ul. Piłsudskiego z ul. Kołłątaja i ul. Piłsudskiego z ul. Świdnicką.

W rejonach wspomnianych węzłów komunikacyjnych odnotowujemy wzmożony ruch pieszych, okazjonalnych podróżnych jak i osób co dziennie zmierzających do pracy i do domów oraz ludzi zmierzających do centrum miasta oraz z centrum na obrzeża.

W zasięgu ul. Piłsudskiego mieszczą się liczne obiekty generujące ruch: Teatr Muzyczny Capitol, Dworzec Główny PKP, Urząd Miasta Wrocławia, NOT, Teatr Polski, Hotel Piast, Hotel Polonia, Hotel Europejski, Dolnośląskie Centrum Filmowe