Promocja na mieszkania 2 i 3 pokojowe. Nawet do 300 zł taniej na metrze kwadratowym. Zaoszczędź do 28 000 zł na mieszkaniu! Zapytaj na chacie o szczegóły!

 

Zmień na lepsze ! Dużo zieleni. Prywatny Park. Wysoki standard wykończenia. 

WIZJA OSIEDLA

Zamknij oczy i wyobraź sobie aromat ulubionej kawy. Pod stopami szelest zielonej trawy. Radosny śmiech twojego dziecka, kiedy bezpiecznie bawi się z rówieśnikami. Spokój, że na lunch biznesowy nie musisz dojeżdżać na drugi koniec miasta. Zapach wiosny budzącej się do życia i kwitnących dookoła drzew. Ciekawość z nawiązywania nowych znajomości i prawdziwą przyjemność z sąsiedzkich spotkań przy grillu. Satysfakcję z przebiegniętych kilometrów i głęboki haust świeżego powietrza. Komfort, że wszystko czego potrzebujesz jest pod twoim domem. A teraz odwróć się, otwórz oczy i spójrz na elegancki klinkier, szklane balustrady… Doceń stylową, ale przemyślaną architekturę i poczuj się jak u siebie – na osiedlu Partynice House II. To rzeczywistość, a nie tylko piękny sen…

MIESZKANIA

Pierwszy z budynków osiedla to 78 wyjątkowych mieszkań. Proponujemy zarówno kawalerki, jak i mieszkania dwu, trzy, a nawet czteropokojowe apartamenty, których metraże wahają się od 35 m2 do nawet 112 m2! Aby odpowiedzieć na potrzeby wszystkich klientów, zaprojektowaliśmy osobne kuchnie, oraz aneksy. Podobnie jest z łazienkami, które można wybierać spośród tych z oddzielną toaletą, jak i łączonych. Dodatkowe udogodnienia to pawlacze, szafy balkonowe i tarasowe czy balkony. W niektórych mieszkaniach jest ich aż 3! Nie zapomnieliśmy także o prywatnych ogródkach i tarasach. Elegancji i stylu dopełnią szklane balustrady, szlachetne drewno w gresie porcelanowym, czyli płyty Grespania oraz zdobiące elewację płyty HPL. Aby spełnić obietnicę wysokiego standardu, mieszkania będą wyposażone w dźwiękoszczelne drzwi o podwyższonym standardzie oraz trzyszybowe okna. Dodatkowo w tych parterowych umieścimy rolety sterowane elektrycznie.

ZIELEŃ. TAK NAPRAWDĘ!

Prywatny park na osiedlu – do niedawna rzecz niewyobrażalna, u nas – twoja przyszła codzienność! Na osiedlu Partynice House powstaje park, w którym już zasadziliśmy około 100 drzew, a 6000 (!) krzewów czeka na odpowiednie dla swojego gatunku pory nasadzeń. Specjalny system nawadniania u nas jest już w standardzie. Dzięki temu mieszkańcy naszego osiedla zyskają przestrzeń do aktywnego spędzania wolnego czasu, spacerów wśród 8000 m2 zieleni! 4 place zabaw i strefa sportowo-rekreacyjna tylko potwierdzają powyższe zapewnienia. Niezaprzeczalnym atutem jest bliskość mini galerii handlowej co daje możliwość załatwienia wszystkich najważniejszych potrzeb na swoim osiedlu – popularny dyskont, piekarnia, sklep spożywczy, apteka, dwie popularne drogerie, sklepy odzieżowe, sklep rowerowy, winiarnia i kilka restauracji. Wkrótce pojawi się tam także przychodnia z gabinetami medycznymi wraz z POZ! Naprzeciwko mamy przedszkole, przewidziane nawet dla 500 dzieci, a w okolicy szkoły. Dla aktywnych polecamy 80 ha zieleni w sąsiedztwie na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych. To minutę od domu! Warto również wspomnieć o Alei Bielany, która jest oddalona o zaledwie 5 minut autem od osiedla. IKEA, kino i wiele sklepów jest na wyciągnięcie ręki. No tak… i nowy basen 6 minut od domu!

KOMUNIKACJA

Najważniejszą komunikacyjną zaletą osiedla jest bliskość wyjazdu na AOW i świetny dojazd do A4. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Kawalerzystów, która sąsiaduje z ul. Zwycięską na jej ostatnim fragmencie, dzięki czemu wyjazd do alei Karkonoskiej zajmuje maksymalnie 2 minuty! Sami to sprawdziliśmy! Warto wspomnieć, że na 2020 rok planowana jest budowa Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, która dodatkowo usprawni ruch w okolicy. W pobliżu znajduje się pętla tramwajowa i autobusowa Krzyki, a tuż przy osiedlu Złota Podkowa zatrzymują się autobusy linii 112, 113 i nocnej 249. Już w 2020 roku zakończy się realizacja zatwierdzonej już kolei podmiejskiej łączącej ul. Zwycięską z Dworcem Głównym. Oznacza to, że przystanek będzie zaledwie 3 minuty od domu i nikt szybciej niż mieszkańcy Partynice House nie dostanie się do centrum!

 

Już teraz możesz sprawdzić i porównać standard wykończenia osiedla Partynice House II z dowolną wybraną przez Ciebie inwestycją konkurencji. Wystarczy, że otworzysz formularz. Możesz tam także porównać otoczenie, zieleń, komunikację oraz infrastrukturę w okolicach Partynice House II.

 

SPRAWDŹ OFERTĘ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ PRZYGOTOWANĄ SPECJALNIE DLA KLIENTÓW RAFIN!