Standard, który nie jest standardem.

#WymagajWięcej

ORYGINALNA ARCHITEKTURA ZAPROJEKTOWANA Z WYKORZYSTANIEM NATURALNYCH MATERIAŁÓW

Inwestycja składa się z dwóch kameralnych apartamentowców, które oryginalnie wkomponowały się w panoramę osiedla. Nowoczesna, a zarazem wysmakowana linia architektoniczna utrzymana została w willowym klimacie okolicy. Eleganckiego tonu nadaje prawdziwa cegła zastosowana na frontowym budynku. Ponadczasowy, surowy design spaja nowoczesność z przeszłością i oddaje ducha dzielnicy.
Wysublimowany kontrast osiągnięty został na drugiej części inwestycji, która pokryta została wysokiej klasy, włoskimi płytami ze spieków kwarcowych Kerlite w drewnopodobnej kolorystyce. Wielkoformatowa kompozycja gresowa imponuje nie tylko rozmiarami i piękną fakturą, ale co najważniejsze wysoką jakością, która gwarantuje piękno po dziesiątkach lat eksploatacji. Obie koncepcje zestawione zostały z krystalicznie czystym szkłem balustrad, a ciepłą kolorystykę podkreślają białe spoiwa międzykondygnacyjne. Kontrastem są portale okienne w modnym, antracytowym kolorze. Całość podkreślona została iluminacją świetlną, nadając aury wieczornym spacerom.
Ponadczasowy design - elewacja w naturalnej cegle oraz drewnopodobnych spiekach Kerlite
Podświetlenia LED dookoła jak i wewnątrz budynku
Autorski projekt zieleni otaczający inwestycję

KOMFORTOWE I BEZPICZNE APARTAMENTY W MIEŚCIE - OGRODZIE.

Przewidując potrzeby przyszłych mieszkańców zadbaliśmy, aby nie tylko budynek, ale również same mieszkania były wykończone w najwyższym standardzie. Jednym z udogodnień jest wyposażenie wnętrz w kompletną instalację klimatyzacji zintegrowaną w systemie SMART. Pozwoli to zapewnić wygodę i dobre samopoczucie w czasie upalnych dni.
Każdy z lokali chronią wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe zapewniające ponadstandardowe wyciszenie apartamentu. O akustykę dbają również 3- szybowe okna, wyposażone w 7 – komorowe profile niemieckiej marki Rehau. Cały apartamentowiec jest doskonale doświetlony, dzięki dużych rozmiarów przeszkleniom – zamontowano 382 portale okienne, które w poszczególnych pomieszczeniach osiągają nawet 3 metry szerokości. Ponadto wszystkie okna w budynku wyposażone są w elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne, co oprócz bezpieczeństwa gwarantuje lepsze wychłodzenie mieszkania latem oraz dodatkową izolację ciepła zimą. Zdalne sterowanie spoza mieszkania także może być opcją.
Automatycznie regulowana, kompletna instalacja klimatyzacji w systemie SMART
3-szybowe, 7-komorowe okna marki Rehau o podwyższonej akustyce
Elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne
Wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe

WYJĄTKOWA PRZESTRZEŃ - PRYWATNE TARASY

W mieszkaniach z ostatniej kondygnacji zrobiliśmy coś spektakularnego – podniebne, zielone tarasy na dachach. Rozwiązanie to pozwoli rozkoszować się scenerią okolicy oraz spojrzeć na życie w mieście z zupełnie nowej perspektywy. Dla osób poszukujących wyjątkowego luksusu przewidzieliśmy dodatkowo na części z nich odrębne pomieszczenia w dachu, wewnątrz których będzie można zaaranżować saunę lub przestrzeń na kuchenkę letniskową.
Prywatne tarasy na dachach do 83 m²
Pomieszczenia z możliwością aranżacji sauny
Prawdziwa zieleń na dachach

NAJWAŻNIEJSZA JEST PRZESTRZEŃ.

Części wspólne witają przyszłych mieszkańców niezwykle gustownym wykończeniem. W projekcie zadbano o pożądaną przestronność i swobodę. Zachowanie balansu między obszerną powierzchnią korytarzy oraz funkcjonalnością budynku pozwoliło uzyskać efekt nieskrępowanej wolności i artyzmu. Piękno naturalnej cegły przeniesione zostało z elewacji, także do aranżacji wnętrz, ozdabiając nią części ścian. Tłem całości jest odbijająca i nadająca szlachetnej lekkości biel. Przestrzenie dopełniają duże lustra przy wejściach oraz subtelne podświetlenia LED przy sufitach, a niezwykle eleganckie deski Kerlite, płynnie wprowadzą Cię z zewnętrznej elewacji do wyciszonych wnętrz, otulając wejście do każdego mieszkania. Każda z klatek w budynkach została rozplanowana, tak aby przyszli mieszkańcy mogli poczuć maksymalną swobodę. Zostało to osiągnięte poprzez ergonomiczne rozmieszczenie stref wejściowych do poszczególnych segmentów klatek oraz ponadprzeciętną ilość wind w całym budynku. Dostęp do patio dla wszystkich mieszkańców inwestycji, w którym to zielona sfera integruje mieszkańców w pięknie zaaranżowanej scenerii.
Ekskluzywne wykończenie części wspólnych cegłą oraz deskami ze spieków kwarcowych Kerlite.
Cichobieżne windy marki Schindler
Stylowe i funkcjonalne detale.
Zielone patio na wewnętrznym dziedzińcu.

Porównywarka mieszkań

Pomyślnie mieszkanie o numerze:

Formularz usterkowy

1
Krok 1
2
Krok 2
3
Krok 3
Zakres usterki:*
Czy są Państwo w stanie wskazać źródło wilgoci?*
Czy instalacja w lokalu była przerabiana?*
Czy zgłoszenie o problemie z wentylacją zostało przekazane do Zarządcy nieruchomości?*
Czy dokonywali Państwo zmian w instalacji?*
Czy dokonywali Państwo zmian w oryginalnej instalacji elektrycznej lokalu?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*
Czy zmieniali Państwo położenie lub demontowali domofon w mieszkaniu?*
Czy sprawdzili Państwo tablicę bezpiecznikową w mieszkaniu jak i w rozdzielni elektrycznej?*
Czy próbowali Państwo w tym miejscu podłączyć inne urządzenie?*
Czy wybicie bezpiecznika jest spowodowane podłączeniem urządzenia do gniazdka/wypustu elektrycznego?*
Czy próbowali Państwo w tym miejscu podłączyć inne urządzenie?*
Czy dokonywali Państwo zmian w oryginalnej instalacji wodno-kanalizacyjnej lub CO w lokalu?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*
Czy grzejniki zostały odpowietrzone, a otwór zasilający otwarty?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*

Skontaktuj się z nami