WYJĄTKOWY ADRES: UL. NORBERTA BONCZYKA 40.

Kameralna, willowa zabudowa w okolicy
Osiedle oddalone 10 minut od rynku
Szybki wyjazd na AOW
26 linii autobusowych i 3 tramwajowe
4 centra medyczne
i 3 szpitale
Bezpośrednie sąsiedztwo wałów z kilometrami tras rowerowych
4 przedszkola, 3 szkoły podstawowe oraz LO w promieniu 10 min od osiedla
2 Centra Handlowe w pobliżu
Obejrzyj film

NIE ŚPIESZ SIĘ. CZAS WŁAŚNIE SIĘ ZATRZYMAŁ

Wyobraź sobie, że każdego dnia budzisz się w harmonijnej, niczym niezakłóconej ciszy. Spoglądasz przez okno i widzisz enklawę zieleni. Chwila inspiracji, relaksu, potem spokojne śniadanie na tarasie. Zapomniałeś już co to poranny pośpiech i nerwy. Cztery przystanki tuż za rogiem sprawiają, że z łatwością docierasz w każdą część miasta. Zaledwie minuta, która dzieli Cię od głównego traktu komunikacyjnego pozwala sprawnie przedostać się do ścisłego centrum oraz AOW. Twoje Pociechy codzienną drogę do uznanej szkoły z basenem czy dobrego liceum pokonują wzdłuż spokojnej ścieżki przy Wałach Nadodrzańskich. Zyskałeś właśnie dodatkowy cenny czas dla swoich porannych rytuałów.

Dla mieszkańców Karłowic to rzeczywistość. Małe osiedle, a Ty jesteś już jego Wielkim fanem. Oto Miasto Ogród Karłowice.

GENIUS LOCI ULICY BONCZYKA.

Osiedle ma nie tylko ciekawy projekt i bogatą historię, lecz jednocześnie jest tutaj wszystko, co do komfortowego życia potrzebne. Inwestycja oddalona jest minutę od głównego traktu komunikacyjnego, co umożliwia szybkie przedostanie się do centrum oraz poza miasto. Zlokalizowana w pobliżu Autostradowa Obwodnica Wrocławia pozwala okrążyć Wrocław bez konieczności stania w korkach, oddalona o około 3 minuty spacerem pętla tramwajowa umożliwia ekspresowy dostęp do rynku. Tuż obok kompleksu znajduje się przychodnia oraz przedszkole i żłobek.
Za rogiem znajduje się także bogata infrastruktura usługowo- handlowa, która umożliwia załatwienie codziennych spraw bez konieczności opuszczania osiedla. Idąc w drugą stronę, poczujesz spokój i wytchnienie malowniczej alei, parków oraz skwerów, które nie bez powodu nazwane są nazwiskami najwybitniejszych polskich poetów. Dotrzesz do placu Piłsudskiego, który pełni rolę własnego rynku. Okoliczni mieszkańcy rozpoczynają swój dzień od śniadania w tutejszej kawiarni. Od razu poczujesz unoszący się w powietrzu aromat parzonej z prawdziwą pasją kawy. Prowadzący ją Włosi podzielą się z Tobą smakami pięknej Italii!

PRESTIŻOWE KARŁOWICE. ŻYCIE JAK Z PRZEDWOJENNEJ POCZTÓWKI.

Miłośnicy Karłowic twierdzą, że to nie tylko osiedle – to styl życia. Jedyna taka, bezkompromisowa lokalizacja we Wrocławiu, łącząca bezpośrednią bliskość centrum oraz naturalną atmosferę wypełnioną zjawiskową ilością zieleni i spokoju. Koncepcja architektoniczna miasta-ogrodu, która ukształtowała Karłowice sprawia, że spacerując wzdłuż jej alejek chciałoby się poznać każdy ich zakątek. Niezwykle urokliwa willowa zabudowa nadaje osiedlu niepowtarzalnego klimatu. Ponadto miejsce to jest doskonale skomunikowane i jednocześnie całkowicie osłonięte od ruchu ulicznego i turystycznego zgiełku, co pozwala poczuć beztroski klimat przedmieścia. Właśnie tutaj, w otoczeniu licznych terenów zielonych, przy ulicy Księdza Norberta Bonczyka, rozkwita osiedle – Miasto Ogród Karłowice. Prawdziwa definicja solidnej lokalizacji.
Pasjonaci aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu odnajdą tutaj swoje miejsce na ziemi. Na wyciągnie ręki są wały nadodrzańskie z kilometrami tras rowerowych, którymi w przeciągu ok. 30 minutowej przejażdżki dotrzesz do Lasu Rędzińskiego, Pilczyckiego czy Wyspę Opatowicką. Podniebny relaks przy dobrej muzyce odnajdziesz także na pobliskich beachbar’ach, na których złapiesz wytchnienie i będziesz mógł delektować się okolicą w wielkomiejskim stylu. Wśród pobliskich zielonych alei znajdziesz także liczne place zabaw, które stanowią niezastąpioną rozrywkę dla najmłodszych. Zaś piękno malowniczych parków Jana Kasprowicza i Marii Dąbrowskiej, Polany Karłowickiej oraz zielonego skweru Adama Asnyka zachęca do porannych spacerów oraz treningów na łonie natury.

SPACER WIRTUALNY

Porównywarka mieszkań

Pomyślnie mieszkanie o numerze:

Formularz usterkowy

1
Krok 1
2
Krok 2
3
Krok 3
Zakres usterki:*
Czy są Państwo w stanie wskazać źródło wilgoci?*
Czy instalacja w lokalu była przerabiana?*
Czy zgłoszenie o problemie z wentylacją zostało przekazane do Zarządcy nieruchomości?*
Czy dokonywali Państwo zmian w instalacji?*
Czy dokonywali Państwo zmian w oryginalnej instalacji elektrycznej lokalu?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*
Czy zmieniali Państwo położenie lub demontowali domofon w mieszkaniu?*
Czy sprawdzili Państwo tablicę bezpiecznikową w mieszkaniu jak i w rozdzielni elektrycznej?*
Czy próbowali Państwo w tym miejscu podłączyć inne urządzenie?*
Czy wybicie bezpiecznika jest spowodowane podłączeniem urządzenia do gniazdka/wypustu elektrycznego?*
Czy próbowali Państwo w tym miejscu podłączyć inne urządzenie?*
Czy dokonywali Państwo zmian w oryginalnej instalacji wodno-kanalizacyjnej lub CO w lokalu?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*
Czy grzejniki zostały odpowietrzone, a otwór zasilający otwarty?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*

Skontaktuj się z nami