Inwestycja ZŁOTA PODKOWA jest zlokalizowana we Wrocławiu, w tradycyjnie jednej z najpopularniejszych od wielu lat dzielnicy Krzyki, na osiedlu Partynice, przy ulicy Zwycięskiej.

Osiedle ZŁOTA PODKOWA wyróżnia się wyjątkowo rekreacyjnym otoczeniem, malowniczą architekturą oraz pełną infrastrukturą w postaci dróg, chodników, placów zabaw i mini parku. Naprzeciw osiedla, po drugiej stronie ulicy Zwycięskiej, znajduje się Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice. Osiedle otoczone dziesiątkami hektarów terenów zielonych, poza WTWK w pobliżu znajdują się także leżący nad rzeką Ślęzą Park Kleciński oraz Park Południowy będący od ponad 120 lat tradycyjnym miejscem wypoczynku dla wielu mieszkańców dzielnicy Krzyki. Usytuowanie ZŁOTEJ PODKOWY na osiedlu Krzyki-Partynice pozwala cieszyć się jego mieszkańcom spokojną atmosferą przedmieścia, ale jednocześnie w dość krótkim czasie dotrzeć do miejsca pracy, czy też udać się na zakupy do dużego centrum handlowego.

Gotowe nowe mieszkanie na ZŁOTEJ PODKOWIE na osiedlu Krzyki-Partynice pozwoli osobom szukającym rekreacji i fizycznej aktywności odnaleźć w pobliżu liczne trasy rowerowe i spacerowe, boiska, siłownie, kluby fitness, korty do gry w tenisa, squasha, czy badmintona. W okolicy nie brak też szkół i przedszkoli oraz lokalnych sklepów, restauracji, punktów usługowych, oddziałów banków, czy gabinetów lekarskich. Bezpośrednio przy ulicy Zwycięskiej w naszej galerii handlowej znajdującej się na parterze budynków na osiedlu ZŁOTA PODKOWA mieszczą się między innymi: sklep BIEDRONKA, oddział PKO BP SA, restauracja, klub dla dzieci, klub fitness, salon kosmetyczny, gabinet stomatologiczny, apteka, salon optyczny, gabinet weterynaryjny, salon mebli kuchennych oraz kilka innych sklepów. Już niedługo mieszkańcy Krzyków będą mogli skorzystać z prywatnej i publicznej opieki zdrowotnej w przychodni PARTYNICE MED, znajdującej się w galerii ZŁOTA PODKOWA. Kupując gotowe nowe mieszkanie na ZŁOTEJ PODKOWIE, wiele codziennych spraw i zakupów będziesz więc mógł załatwić, nawet nie opuszczając osiedla.

Jeśli jednak będziesz chciał zrobić większe zakupy poza Partynicami, to w kilka minut dotrzesz do centrów handlowych położonych na południu Wrocławia, w okolicy autostrady A4, Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, czy Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Do dyspozycji mieszkańców ZŁOTEJ PODKOWY są największe w Polsce centra handlowe na Bielanach Wrocławskich, gdzie znajdują się między innymi hipermarkety Tesco i Auchan, Castorama i Leroy Merlin czy IKEA, oraz całe mnóstwo innych znanych i popularnych sklepów.

W ofercie nowe i gotowe mieszkania 2 i 3 – pokojowe o powierzchni od 56 do 68 m2 z dodatkową antresolą. Każde z mieszkań jest doskonale nasłonecznione. Każde mieszkanie ma oczywiście oddzielne pomiarowanie mediów, domofon oraz możliwość podłączenia internetu. Inwestycja znajduje się na dużej działce, co pozwoliło zlokalizować budynki w dużej odległości od siebie. Daje to sporo przestrzeni na ogródki przy mieszkaniach oraz parkingi od strony ulicy.