PROMOCJA! Minus 500 zł / mkw! Teraz zaoszczędzisz do 36 000 zł na wybrane mieszkania.

Zapytaj o szczegóły na chacie!

 

Gotowe mieszkania – gdy jest szansa, trzeba korzystać! Zapytaj o cenę.

Witaj w domu, na wybrzeżu, we Wrocławiu! Zobacz inwestycję, której mieszkańcy nie będą się nigdy nudzić. Kilometry nadodrzańskich wałów, Plac Staszica, Las Osobowicki i Las Rędziński oraz kluby żeglarskie – wszystko to znajduje się w pobliżu Wybrzeża Reymonta. Tę niesamowitą lokalizację docenili już mieszkańcy pierwszego etapu, który sprzedał się w 97% jeszcze przed zakończeniem budowy!

Wizja osiedla

II etap Wybrzeża Reymonta jeszcze bardziej nawiązuje do swojej nazwy. Elewacja pokryta jest antracytowym klinkierem tworząc kontrast z eleganckimi płytami, które są nawiązaniem do pierwszego etapu osiedla. Dzięki nim możliwe było stworzenie szaf balkonowych – idealnego miejsca do przechowywania sezonowych gadżetów. Z myślą o mieszkańcach, którzy cenią sobie podróżowanie na dwóch kółkach, na osiedlu powstanie między innymi rowerownia, parking dla rowerów oraz stacja naprawy. W okolicy są trzy szpitale, żłobek, dwie szkoły podstawowe i liceum. Wynajem i sprzedaż mieszkania w tej lokalizacji to 100% pewności.

Mieszkania

Doskonałe układy mieszkań na Wybrzeżu Reymonta to zasługa pracowni projektowej Zbigniewa Maćkowa. To dzięki nim możliwe było stworzenie wyjątkowych apartamentów z pięknymi widokami na Odrę. Wybrzeże Reymonta to 135 ustawnych i wygodnych mieszkań zaprojektowanych tak, by maksymalnie wykorzystać atuty powierzchni. Dzięki dużym oknom są dobrze nasłonecznione. W ofercie są między innymi kawalerki, mieszkania dwupokojowe (zarówno z oddzieloną kuchnią, jak i aneksem w salonie – to wyjątek na Śródmieściu!). Dodatkowo wszystkie mieszkania na piętrach zostały wyposażone w balkony nawet do 50m2.

Harmonia, elegancja i wysoka jakość to trzy hasła, którymi można w skrócie opisać II etap Wybrzeża Reymonta.

Wykończenie

Wybrzeże Reymonta zostało zaprojektowane z troską o najmniejsze szczegóły, a teraz standard wykończenia jest jeszcze wyższy. Eleganckie drzwi wejściowe do wszystkich mieszkań zostały wyposażone w wysokiej klasy pakiet antywyważeniowy z 3 bolcami. Wyjątkowe poszerzone panele ozdobne, kuszą już od wejścia, a rama, ościeżnica i poszycie są dębowe. Skrzydła drzwi o grubości 55 mm i zawiasy SFS z regulacją 3D. Do tego antywłamaniowy wielobolcowy zamek listwowy. Gwarantowana cisza i spokój od dźwięków dochodzących z klatki schodowej dzięki podwyższonej dźwiękoszczelności 38 dB. Ale to nie wszystko, bo dźwiękoszczelność na poziomie 31-34 dB zapewniają także 3-szybowe okna. Ich współczynnik przenikania ciepła to U(f)=1,1 W/m2K dla ramy i skrzydła, a dla szyb to U(g)=0,7W/m2K. Dodatkowo system Avantgarde 7000. Zastosowany w oknach system okuć to Winkhaus. Stolarka została wyposażona w system nawietrzaków zintegrowanych, a profile są 6 komorowe o głębokości 70 mm z 2 uszczelkami EPDM.

Okolica

Inwestycja położona jest tuż przy moście Osobowickim, przy ul. Reymonta 10. Można stąd zejść na Wały Nadodrzańskie, które ciągną się kilometrami i gwarantują niezliczoną ilość spacerów, które nigdy się nie znudzą (na rowerach możesz dojechać praktycznie do ZOO). To tutaj powstały wyjątkowe tereny rekreacyjne, które tworzą długie trasy biegowe i rowerowe. Pobliskie tereny zielone – Las Rędziński (400 ha) i Osobowicki (130 ha z przygotowanymi terenami do grillowania), a także zrewitalizowany Park Staszica (5 minut piechotą) i Park Słowiański z wydzielonymi strefami wybiegów dla psów, pozwolą mieszkańcom nowego osiedla na wyjątkowo aktywne spędzanie czasu w najbliższym otoczeniu. W Parku Staszica zadbano o plac zabaw, piaskownicę, siłownię na świeżym powietrzu, park linowy i tor rolkowy.

 

Komunikacja

Osiedle jest doskonale skomunikowane z każdą częścią Wrocławia, położone tylko 3 przystanki od Uniwersytetu Wrocławskiego, 1,5 minuty piechotą od przystanku skąd odjeżdżają aż 23 linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu mieszkania na Wybrzeżu Reymonta są doskonałą inwestycją pod wynajem. Posiadacze samochodów mają zapewniony szybki wyjazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia. Dodatkowo Dworzec Kolejowy Nadodrze jest oddalony od inwestycji zaledwie 8 minutowym spacerem.

Już niedługo sprzedaż III etapu! Szczegóły wkrótce.

ZOBACZ PRZEJAZD ROWEREM TRASĄ SZEŚCIU MOSTÓW!

 

 

Już teraz możesz sprawdzić i porównać standard wykończenia osiedla Wybrzeże Reymonta z dowolną wybraną przez Ciebie inwestycją konkurencji. Wystarczy, że otworzysz formularz. Możesz tam także porównać otoczenie, komunikację oraz infrastrukturę w okolicach Wybrzeża Reymonta. Na co czekasz? Do dzieła!

 

SPRAWDŹ OFERTĘ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ PRZYGOTOWANĄ SPECJALNIE DLA KLIENTÓW RAFIN!