Zobacz wykończenia klatek w II etapie!


Jeśli marzysz o porannej, aromatycznej kawie, którą wypijesz, mając przed sobą widok na rzekę, nie czekaj i zapytaj o szczegóły teraz. Poznaj zalety mieszkania na Wybrzeżu Reymonta – osiedlu z prawdziwie rodzinną atmosferą. Po co czekać? Znajdź w to lato swoje wymarzone mieszkanie.

ZOBACZ PANORAMĄ LOTNICZĄ OKOLICY INWESTYCJI!

Witaj w domu, na wybrzeżu, we Wrocławiu. Zobacz inwestycję, w której mieszkańcy nigdy nie będą się nudzić. Kilometry nadodrzańskich wałów, Park Staszica, Lasy Rędziński i Osobowicki, kluby żeglarskie – wszystko znajduje się przy Wybrzeżu Reymonta. Tę niesamowitą lokalizację docenili już mieszkańcy pierwszego etapu, który sprzedał się w 97% jeszcze przed zakończeniem budowy!

Świetna lokalizacja w odległości tylko 3 przystanków tramwajowych od centrum, niesamowite tereny zielone w okolicy, widok na Odrę.

Doskonałe układy mieszkań renomowanej pracowni projektowej Zbigniewa Maćkowa zostały najbardziej docenione przez naszych klientów.

Cisza i spokój – oddalenie od ulicy

Inwestycja położona jest tuż przy moście Osobowickim, przy ul. Reymonta 10, przy ciągnących się kilometrami Wałach Nadodrzańskich. Powstały tutaj tereny rekreacyjne, które tworzą wiele mil tras biegowych i rowerowych. Pobliskie tereny zielone – Las Rędziński (400 ha) i Osobowicki (130 ha z przygotowanymi terenami do grillowania), a także wyremontowany Park Staszica (5 minut piechotą) i Park Słowiański, z wydzielonymi strefami wybiegów dla psów, pozwolą mieszkańcom nowego osiedla na wyjątkowo aktywne spędzanie czasu w najbliższej okolicy. W Parku Staszica znajdują się dodatkowo plac zabaw, piaskownica, siłownia na świeżym powietrzu, park linowy i tor rolkowy. Z myślą o rowerzystach przygotowaliśmy rowerownię, parking dla rowerów, a także stację ich naprawy. W pobliżu inwestycji działa również Uczniowski Klub Sportowy „Żeglarz”, który regularnie prowadzi szkolenia regatowe dla dzieci i młodzieży na Odrze.

II etap Wybrzeża Reymonta jeszcze bardziej nawiązuje do swojej nazwy. Elewacja pokryta jest antracytowym klinkierem. Elegancki kontrast tworzą białe płyty HPL, które jednocześnie łączą i oddzielają poszczególne strefy budynku. Dzięki temu oryginalnemu rozwiązaniu zapewniliśmy dodatkowe miejsce do przechowywania w postaci zewnętrznych szaf balkonowych. W strzelistej wieży, ulokowanej bliżej Odry, zaprojektowaliśmy wyjątkowe apartamenty, z których widok będzie zapierać dech. Harmonia, elegancja i wysoka jakość to 3 wartości, które przyświecały nam przy tworzeniu ideału.

135 oświetlonych i wygodnych mieszkań w metrażu od 28 do 82 mkw przygotowujemy tak, by maksymalnie wykorzystać atuty powierzchni. Pomieszczenia są dobrze nasłonecznione i ustawne. Na szczególną uwagę zasługuje oferta mieszkań jedno lub dwupokojowych zarówno z kuchniami, jak i z aneksem – wyjątek w skali całego Śródmieścia! Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają wygodne balkony nawet do 50 mkw.

Osiedle jest doskonale skomunikowane z każdą częścią Wrocławia, położone tylko 3 przystanki od Uniwersytetu Wrocławskiego, 1,5 minuty piechotą od przystanku komunikacji miejskie z aż 24 liniami tramwajowymi i autobusowymi, dzięki czemu stanowi doskonałą inwestycję na wynajem. Posiadacze samochodów mają zapewniony szybki wyjazd na AUTOSTRADOWĄ OBWODNICĘ WROCŁAWIA. Dodatkowo stacja kolejowa Nadodrze jest w zakresie 8 minutowego spaceru.

 

  • Tramwaje: 9,14,15,23 i 24
  • Autobusy: D, K, 102, 103, 107, 109, 113, 128, 129, 142, 149, 243, 245, 253, 255, 257, 259, 607, 609