Partynice House to luksusowa odpowiedź na rodzinny klimat modnych Krzyków Wrocławia. Nasze nowe mieszkania to przykład rozwiązania dla wymagających, oczekujących od swojego nowego, gotowego mieszkania nie tylko eleganckich rozwiązań architektonicznych wewnątrz, ale także odpowiedzi na potrzeby aktywnego spędzania wolnego czasu na zewnątrz.

W architekturze tego niepowtarzalnego miejsca nawiązujemy do zabudowy znanej z dzielnic Londynu – połączenia klasyki z nowoczesnością przy zachowaniu niskiej, kameralnej, czterokondygnacyjnej zabudowy. Inwestycja wykonana będzie z najwyższej jakości materiałów, postawiliśmy na szkło, klinkier elewacyjny oraz płyty HPL (płyty o wyższej odporności niż drewno, które zostały użyte przy elewacji Narodowego Forum Muzyki). Stonowana acz elegancka kolorystyka – biel, połączona z drewnem i antracytowymi wykończeniami, będzie stanowić dodatkowy atut projektu.

Partynice House to nowa jakość życia, nie tylko w doskonale zaprojektowanych nowych mieszkaniach, ale również w terenie dookoła inwestycji.  Przestrzeń wspólną zaaranżowaliśmy tak, aby była nowatorska oraz w pełni użytkowa. Powstaną tutaj wszystkie atrakcje, które mogliby sobie wymarzyć przyszli mieszkańcy. Przygotowaliśmy siłownię na świeżym powietrzu, stację naprawy rowerów, a dla dzieciaków plac zabaw i górkę do zimowych szaleństw na sankach. Na terenie sportowo – rekreacyjnym na osiedlu znajdzie się również miejsce do grillowania, czy boisko do koszykówki.

W inwestycji będą się mieścić 173 mieszkania na sprzedaż w trzech różnych budynkach – L, M i N. Ich powierzchnia w przedziale od 28 do 95 m2 w wersji 1, 2, 3 lub 4 pokojowej. Budynek posiadać będzie podziemne garaże oraz cztery kondygnacje naziemne. Przewidzieliśmy również komórki lokatorskie i ogródki. Gotowe mieszkania na sprzedaż na najwyższych piętrach są wyposażone w antresole i poddasze, które stanowi dodatkową powierzchnię do przechowywania – nawet do 25 m2. Na szczególną uwagę zasługują doskonałe układy mieszkań – wszystkie typy dostępne są zarówno w wersji z oddzielną kuchnią, jak i aneksem kuchennym.

Znajdujące się na Krzykach osiedle Partynice zostało stworzone dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu – naprzeciwko inwestycji znajduje się Wrocławski Tor Wyścigów Konnych, wzdłuż ulicy Zwycięskiej są trasy rowerowe, spacerowe, okolica usiana jest ścieżkami biegowymi. W sąsiedztwie znajdują się aż dwa kompleksy basenowe – Aquapark i nowo wybudowany kompleks basenowy w Ślęzie, a do tego 3 parki: Kleciński, Południowy i Park Słoneczny – wybudowany dzięki pracy mieszkańców w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. W pobliskiej Alei Bielany można korzystać z nowego kina Helios i wybrać się na zakupy. Nie można zapomnieć o licznych restauracjach, a oprócz tego w okolicy organizowane są jarmarki, na których wystawiają się dolnośląscy rolnicy ze swoimi wyrobami. Partynice to wyjątkowe miejsce we Wrocławiu, gdzie żyje się aktywnie i zdrowo, a jednocześnie nie zapomina o drobnych przyjemnościach. A Krzyki są dzisiaj jedną z najpopularniejszych dzielnic Wrocławia, gdzie znajdują się gotowe mieszkania od dewelopera.

Inwestycja mieści się jedynie 150 m od Alei Karkonoskiej, dzięki czemu szybko i sprawnie można dojechać do jednej z głównych arterii miejskich i dalej na AOW. W 2020 r. zakończy się budowa Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, która dodatkowo usprawni ruch w tej okolicy. Znajdująca się nieopodal pętla Krzyki, to przystanek wielu autobusów i tramwajów. Bliżej znajdują się przystanki linii 112, 113 i nocnej linii 249. Nowymi ścieżkami rowerowymi można bezpiecznie dojechać aż do pracy w centrum Wrocławia.

 

W sąsiedztwie znajduje się gotowa już inwestycja – Złota Podkowa, gdzie aktualnie mamy promocje – ceny zaczynają się od 5600 zł!