Dom to wartość ponadczasowa. Dom to ZAWSZE dobra LOKALIZACJA, a DOBRA  – wybrana  w odpowiednim momencie lokalizacja – już na zawsze będzie tylko bardziej WARTOŚCIOWA !

Zatem odpowiedz sobie na pytanie: czy znasz kogoś, kto stracił na nieruchomości? My też nie ! Czas na NOWĄ strategię BEZPIECZNEGO inwestowania. Zainteresowany? Zapoznaj się z artykułem (tutaj), napisz na chacie lub zadzwoń do nas. Porozmawiajmy o tym, czy możesz zrobić coś więcej, by zapewnić bezpieczne jutro dla siebie i Twoich bliskich.

 

Zainteresowany osiedlem Partynice House? Poznaj je bliżej:

Partynice House to trzy gotowe już budynki, w których ostatnie mieszkania czekają na swoich właścicieli. Osiedle jest luksusowe, ale atmosfera i klimat tego miejsca są wręcz rodzinne. Krzyki to modna dzielnica Wrocławia, a Partynice House to osiedle dla wymagających klientów, którzy szukają nie tylko eleganckich i ustawnych wnętrz, ale i miejsca w najbliższym otoczeniu, gdzie aktywnie spędzą wolny czas.

WIZJA OSIEDLA

Architektura osiedla Partynice House to połączenie klasyki z nowoczesnością – nawiązanie do przedmieść Londynu przy jednoczesnym zachowaniu kameralnego charakteru osiedla. Do budowy inwestycji wykorzystano najwyższej jakości materiału budowlane: szkło, klinkier elewacyjny oraz drewnopodobne płyty HPL niezwykle odporne na warunki atmosferyczne, gwarantujące efekt nowości na wiele lat, a to wszystko zachowane w stonowanej i eleganckiej kolorystyce.

Partynice House to nowa jakość życia, nie tylko w doskonale zaprojektowanych nowych mieszkaniach, ale również w terenie dookoła inwestycji.  Przestrzeń wspólna została tak zaaranżowana, by była nowatorska oraz w pełni użytkowa. Powstały liczne atrakcje: siłownia na świeżym powietrzu, stacja naprawy rowerów, a dla dzieciaków plac zabaw i górka do zimowych szaleństw na sankach. Ponadto na terenie sportowo – rekreacyjnym na osiedlu znajduję się miejsce do grillowania oraz boisko do koszykówki.

 

MIESZKANIA

Wysokiej jakości wykończenia zewnętrzne idą w parze z wykończeniem wnętrz i części wspólnych. Hiszpańskie płyty ścienne Grespania wykonane ze szlachetnego drewna i zatopione w gresie, klinkier i ozdobne lustra to tylko niektóre detale, które gwarantują najwyższą jakość, standard i komfort.  Do tego najważniejsze: anty-wyważeniowe, wysoko dźwiękoszczelne (aż 38dB) najwyższej jakości drzwi w dębowej ramie i poszyciu do każdego mieszkania. Zaawansowane systemy drzwiowe SFS z regulacją 3D oraz wielobolcowy antywłamaniowy zamek, a to wszystko ubrane w ozdobny poszerzony portal wejściowy. W każdym mieszkaniu znajdują się doskonałe 6 komorowe okna wzbogacone o pakiet 3 szybowy, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli zaoszczędzić nawet 20% na ogrzewaniu. Do tego cichy pakiet 31-34 dB oraz współczynnik U(g) na poziomie 0,7W/m2K!

Osiedle jest już zamieszkałe przez mieszkańców. Na inwestycji znajdują się 173 mieszkania w trzech różnych budynkach – L, M i N. Powierzchnia tych mieszkań mieści się w przedziale od 28 do 95 m2 w wersji 1-4 pokojowej. W budynkach znajdują się podziemne garaże oraz cztery mieszkaniowe kondygnacje naziemne. Dodatkowym udogodnieniem są komórki lokatorskie oraz ogródki. Mieszkania na najwyższych piętrach są wyposażone w antresole i poddasze, które stanowią dodatkową powierzchnię do przechowywania – nawet do 25 m2. Na szczególną uwagę zasługują układy mieszkań – wszystkie typy dostępne są zarówno w wersji z oddzielną kuchnią, jak i aneksem kuchennym.

OKOLICA

Znajdujące się na Krzykach osiedle Partynice zostało stworzone dla miłośników aktywnego spędzania czasu – naprzeciwko inwestycji znajduje się Wrocławski Tor Wyścigów Konnych, wzdłuż ulicy Zwycięskiej są trasy rowerowe, spacerowe, a okolica usiana jest ścieżkami biegowymi. W sąsiedztwie są aż dwa kompleksy basenowe – Aquapark i nowo wybudowany kompleks basenowy w Ślęzie, a do tego 3 parki: Kleciński, Południowy i Park Słoneczny – wybudowany dzięki pracy mieszkańców w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. W pobliskiej Alei Bielany można korzystać z nowego kina Helios i wybrać się na zakupy czy rodzinny obiad. Partynice to wyjątkowe miejsce we Wrocławiu, gdzie żyje się aktywnie i zdrowo, a jednocześnie nie zapomina o drobnych przyjemnościach. Już niedługo mieszkańcy Krzyków będą mogli skorzystać z prywatnej i publicznej opieki zdrowotnej w przychodni PARTYNICE MED, znajdującej się w galerii ZŁOTA PODKOWA.

KOMUNIKACJA

Inwestycja mieści się jedynie 150 m od Alei Karkonoskiej, dzięki czemu szybko i sprawnie można dojechać do jednej z głównych arterii miejskich i dalej na AOW. W 2020 r. zakończy się budowa Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, która dodatkowo usprawni ruch w tej okolicy. Znajdująca się nieopodal pętla Krzyki, to przystanek wielu autobusów i tramwajów. Bliżej znajdują się przystanki linii 112,127,113 i nocnej linii 249. Nowymi ścieżkami rowerowymi można bezpiecznie dojechać aż do pracy w centrum Wrocławia.

Sprawdź także ofertę mieszkań w budowie, w drugim etapie osiedla Partynice House II !

Już teraz możesz sprawdzić i porównać standard wykończenia osiedla Partynice House z dowolną wybraną przez Ciebie inwestycją konkurencji. Wystarczy, że otworzysz formularz. Możesz tam także porównać otoczenie, komunikację oraz infrastrukturę w okolicach Partynice House. Na co czekasz? Do dzieła!

SPRAWDŹ OFERTĘ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ PRZYGOTOWANĄ SPECJALNIE DLA KLIENTÓW RAFIN!