Partynice House to luksusowa odpowiedź na rodzinny klimat modnych Krzyków Wrocławia. Rozwiązania dla wymagających klientów, którzy szukają nie tylko eleganckich i ustawnych wnętrz, ale i miejsca w najbliższym otoczeniu, gdzie aktywnie spędzą wolny czas.

WIZJA OSIEDLA

Architektura osiedla Partynice House to połączenie klasyki z nowoczesnością – nawiązanie do przedmieść Londynu przy jednoczesnym zachowaniu kameralnego charakteru osiedla. Do budowy inwestycji wykorzystano najwyższej jakości materiału budowlane: szkło, klinkier elewacyjny oraz drewnopodobne płyty HPL niezwykle odporne na warunki atmosferyczne, gwarantujące efekt nowości na wiele lat, a to wszystko w zachowane w stonowanej i eleganckiej kolorystyce.

Partynice House to nowa jakość życia, nie tylko w doskonale zaprojektowanych nowych mieszkaniach, ale również w terenie dookoła inwestycji.  Przestrzeń wspólna została tak zaaranżowana, by była nowatorska oraz w pełni użytkowa. Powstaną tutaj wszystkie atrakcje, które mogliby sobie wymarzyć przyszli mieszkańcy: siłownia na świeżym powietrzu, stacja naprawy rowerów, a dla dzieciaków plac zabaw i górka do zimowych szaleństw na sankach. Na terenie sportowo – rekreacyjnym na osiedlu znajdzie się również miejsce do grillowania, czy boisko do koszykówki.

 

MIESZKANIA

Wysokiej jakości wykończenia zewnętrzne idą w parze z wykończeniem wnętrz i części wspólnych. Hiszpańskie drewnopodobne płyty ścienne Grespania, klinkier i ozdobne lustra to tylko niektóre detale, które gwarantują najwyższą jakość, standard i komfort.  Do tego najważniejsze: antywyważeniowe, wysoko dźwiękoszczelne (aż 38dB) o najwyższej jakości drzwi w dębowej ramie i poszyciu do każdego mieszkania. Zaawansowane systemy drzwiowe SFS z regulacją 3D oraz wielobolcowy antywłamaniowy zamek, a to wszystko… ubrane w ozdobny poszerzony portal wejściowy. W każdym mieszkaniu doskonałe 6 komorowe okna wzbogacone o pakiet 3 szybowy, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli zaoszczędzić nawet 20% na ogrzewaniu. Do tego cichy pakiet 31-34 dB oraz współczynnik U(g) na poziomie 0,7W/m2K!

W inwestycji będą się mieścić 173 mieszkania na sprzedaż w trzech różnych budynkach – L, M i N. Ich powierzchnia w przedziale od 28 do 95 m2 w wersji 2, 3 lub 4 pokojowej. W budynkach będą podziemne garaże oraz cztery mieszkaniowe kondygnacje naziemne. Zostały również przewidziane komórki lokatorskie i ogródki. Mieszkania na najwyższych piętrach są wyposażone w antresole i poddasze, które stanowią dodatkową powierzchnię do przechowywania – nawet do 25 m2. Na szczególną uwagę zasługują doskonałe układy mieszkań – wszystkie typy dostępne są zarówno w wersji z oddzielną kuchnią, jak i aneksem kuchennym.

OKOLICA

Znajdujące się na Krzykach osiedle Partynice zostało stworzone dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu – naprzeciwko inwestycji znajduje się Wrocławski Tor Wyścigów Konnych, wzdłuż ulicy Zwycięskiej są trasy rowerowe, spacerowe, a okolica usiana jest ścieżkami biegowymi. W sąsiedztwie są aż dwa kompleksy basenowe – Aquapark i nowo wybudowany kompleks basenowy w Ślęzie, a do tego 3 parki: Kleciński, Południowy i Park Słoneczny – wybudowany dzięki pracy mieszkańców w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. W pobliskiej Alei Bielany można korzystać z nowego kina Helios i wybrać się na zakupy czy rodzinny obiad. Partynice to wyjątkowe miejsce we Wrocławiu, gdzie żyje się aktywnie i zdrowo, a jednocześnie nie zapomina o drobnych przyjemnościach. Już niedługo mieszkańcy Krzyków będą mogli skorzystać z prywatnej i publicznej opieki zdrowotnej w przychodni PARTYNICE MED, znajdującej się w galerii ZŁOTA PODKOWA.

KOMUNIKACJA

Inwestycja mieści się jedynie 150 m od Alei Karkonoskiej, dzięki czemu szybko i sprawnie można dojechać do jednej z głównych arterii miejskich i dalej na AOW. W 2020 r. zakończy się budowa Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, która dodatkowo usprawni ruch w tej okolicy. Znajdująca się nieopodal pętla Krzyki, to przystanek wielu autobusów i tramwajów. Bliżej znajdują się przystanki linii 112, 113 i nocnej linii 249. Nowymi ścieżkami rowerowymi można bezpiecznie dojechać aż do pracy w centrum Wrocławia.

Sprawdź także ofertę mieszkań w budowie, w drugim etapie osiedla Partynice House!

Już teraz możesz sprawdzić i porównać standard wykończenia osiedla Partynice House z dowolną wybraną przez Ciebie inwestycją konkurencji. Wystarczy, że otworzysz formularz. Możesz tam także porównać otoczenie, komunikację oraz infrastrukturę w okolicach Partynice House. Na co czekasz? Do dzieła!

SPRAWDŹ OFERTĘ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ PRZYGOTOWANĄ SPECJALNIE DLA KLIENTÓW RAFIN!