Nowoczesne osiedle składające się z 12 jednorodzinnych domów zostało wybudowane przy wykorzystaniu wysokiej jakości, ekologicznych materiałów. Każdy dom posiada przestronny taras, własny ogród oraz garaż. Ciekawe rozwiązania architektoniczne budynków są efektem połączenia cech typowych dla domów utrzymanych w surowej, postindustrialnej konwencji z wzorami zaczerpniętymi z tradycyjnej zabudowy. Drewno przenika się ze szkłem, elementy w ciepłych kolorach z chłodnymi, metalicznymi odcieniami dachów i elewacji. Szklane ściany domów od strony ogrodów, potęgują poczucie wolności i umożliwiają przenikanie do ich wnętrza maksymalnej ilości naturalnego światła.

Nowe domy szeregowe na osiedlu 12 MIESIĘCY położone są w Iwinach, bezpośrednio przy administracyjnej granicy Wrocławia. Od najbliższych zabudowań we Wrocławiu dzieli je zaledwie 300 metrów. Kupując nowy i gotowy dom na osiedlu 12 MIESIĘCY staniesz się więc mieszkańcem Iwin w gminie Siechnice, a jednak zamieszkasz prawie we Wrocławiu .

Znajdują się w otoczeniu zieleni i sąsiedniej niskiej zabudowy, w odpowiednio dużej odległości od tras kolejowych i ruchliwych dróg. Dzięki temu nasze podwrocławskie osiedle jest doskonałym miejscem do zamieszkania zwłaszcza dla rodzin – przestrzeń, zieleń, cisza, a jednocześnie możliwość szybkiego dotarcia do miejsc ważnych dla codziennego życia – pracy, szkoły, czy sklepu.

Osiedle 12 MIESIĘCY jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum Wrocławia. Możesz skorzystać z wielu alternatywnych tras dotarcia do miasta, a podróż do centrum będzie trwała zaledwie 15-20 minut. Równie szybko dotrzesz do największych centrów handlowych na południu Wrocławia, czy też autostrady A4. Nieodległe w czasie oddanie do użytku kolejnych odcinków pobliskiej wschodniej obwodnicy Wrocławia jeszcze bardziej ułatwi i przyspieszy dojazd.