Już są: zobacz części wspólne i wykończenie klatek w II etapie.

ZOBACZ TERENY ZIELONE PRZY INWESTYCJI – KLIKNIJ BY PRZEJŚĆ DO WIRTUALNEGO SPACERU PO WYSPIE KĘPA MIESZCZAŃSKA

Oaza spokoju w centrum miasta – zamieszkaj na wyspie oddalonej jedynie o 12 minut spacerem od wrocławskiego rynku, gdzie historia flirtuje z nowoczesnym designem. Rafin przedstawia zaklęte w modernistycznej bryle rustykalne detale nawiązujące do historii wyspy – drugi etap Kępy Mieszczańskiej.

Z dala od ruchliwej ulicy, w zaciszu ramion Odry Północnej i Południowej, mieszkania z widokiem na 4 ha terenu zielonego, który nie zostanie zabudowany. Najwyższej jakości materiały – klinkier, szkło i autorskie wykończenia części wspólnych to efekt pasji i doświadczenia pracowni projektowej Zbigniewa Maćkowa. Wszystko to stworzone z zachowaniem dynamicznej tektoniki budynku, która doskonale oddaje klimat tego miejsca.

Okolica, w jakich usytuowana jest Kępa Mieszczańska, rozwija się w dużym tempie. Można  tu natrafić zarówno na modne restauracje, jak i pracownie artystyczne. Sąsiadujące z naszą inwestycją stare kamienice z różnych epok zabiorą Państwa w niesamowitą podróż w czasie. Ich niepowtarzalne fasady oczarują każdego. Prestiżowa lokalizacja wyspy już odnalazła swoich miłośników, a w niedalekiej przyszłości czeka ją dalszy rozwój. To wszystko dzięki niesamowitemu położeniu – w samym centrum miasta (5 minut piechotą od Pl. Jana Pawła II), a jednocześnie w otoczeniu 4 ha terenów zielonych, które zostały przewidziane na wyspie zgodnie z Miejskim Planem Zagospodarowania Terenu.

W 7 kondygnacyjnym budynku klasy premium wybudujemy 108 komfortowych i rozkładowych mieszkań o powierzchni do 88 mkw, w którym każde posiada balkony lub loggie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, gdyż mieszkania zaprojektowaliśmy także z myślą o inwestorach, w tym także kawalerki z osobną kuchnią. Nie zapomnieliśmy również o miłośnikach większych powierzchni. Dla nich stworzona została opcja 4 pokojowa, która liczy sobie aż 88 mkw, a do tego dwa balkony lub ogródek do wyboru. Cały budynek pokryty jest wysokimi oknami w stylu Porte – fenêtre, które pozwalają na maksymalne oświetlenie pomieszczeń.

Jeśli zastanawiasz się, jak budujemy, zapraszamy na ukończony I etap inwestycji. Nie pożałujesz!

Jeszcze w tym roku rozpoczniemy budowę kolejnych budynków C i D. W ramach rewitalizacji wyspy połączymy jej historię z nowoczesną wygodą w neomodernistycznej architekturze. Wykorzystamy charakterystyczne fragmenty zabytkowych budynków z czerwonej cegły, do których dodawane będą nowe elementy – wszystko to z zachowaniem niepowtarzalnego charakteru samej wyspy. Na parterze powstanie mała galeria handlowa, w której mieszkańcy będą mogli zaspokoić wszystkie codzienne potrzeby. Mimo że wyspa znajduje się w centrum miasta, zakupy będzie można zrobić, nie ruszając się ze swojego osiedla. Charakterystyczne ułożenie budynków pozwoli wygospodarować miejsce na wewnętrzny dziedziniec, który będzie miejscem spotkań mieszkańców.