WSZYSTKIE MIESZKANIA SPRZEDANE!

O INWESTYCJI

 

 

Dobre Osiedle na wrocławskim Zakrzowie stworzyliśmy przede wszystkim z myślą o ludziach, którzy rozpoczynają aktywne życie zawodowe i chcą cieszyć się własnym mieszkaniem kupionym w przystępnej cenie.

Dobre Osiedle, to dwa 7-kondygnacyjne budynki z nowoczesnymi cichymi windami Kone. Na osiedlu znajduje się 116 mieszkań, 2 i 3-pokojowych, o powierzchni od 39 do 67 m2. Doskonałe rozkłady mieszkań, zostały uznane przez naszych klientów za jedną z najcenniejszych wartości tej inwestycji!

Nowe mieszkania wyposażone są w balkony oraz przestronne tarasy (także na piątym piętrze!). Do dyspozycji mieszkańców jest także parking podziemny z podjazdem zabezpieczonym przed oblodzeniem oraz miejsca postojowe przed budynkami. Parking jest przystosowany także dla pojazdów napędzanych paliwem LPG!

Sąsiedztwo Lasu Zakrzowskiego o powierzchni ponad 70 hektarów, liczne ścieżki rowerowe i spacerowe tworzą przyjazne otoczenie dla Dobre Osiedla. Zakrzów jako lokalizacja osiedla pozostaje w wygodnym oddaleniu od centrum, a jednak na tyle blisko, by móc bardzo szybko dojechać do pracy lub szkoły, czy zrobić zakupy w jednym z największych we Wrocławiu centrów handlowych – „Korona”, do którego można dotrzeć w zaledwie kilka minut. W pobliżu osiedla na Zakrzowie znajdują się również liczne lokalne sklepy i lokale usługowe, szkoły, przedszkola oraz przychodnie.

Dobre Osiedle ma doskonały dostęp do Al. Sobieskiego, skąd łatwo dojechać do centrum lub wyjechać na Warszawę. Dojazd samochodem do centrum Wrocławia zajmuje zaledwie około 20 minut. Poprzez łącznik Długołęka można się także szybko dostać do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia (A8), aby ominąć centrum miasta. W nieodległej przyszłości, po oddaniu całości wschodniej obwodnicy Wrocławia, będzie można także skorzystać z kolejnej trasy pozwalającej okrążyć Wrocław od wschodu i południa.
Dla osób niekorzystających z własnych samochodów, pozostają do dyspozycji liczne autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, którymi można sprawnie dotrzeć do różnych części Wrocławia. Zakrzów dzięki znajdującej się w pobliżu stacji kolejowej Wrocław – Psie Pole daje możliwość skorzystania z zatrzymujących się na niej szynobusów, zapewniających wygodne i szybkie połączenie z centrum Wrocławia.