Miejsce z duszą w samym sercu Wrocławia

Hotel Polonia wybudowano w 1911 roku pod nazwą Hotel Vier Jahreszeiten (pol. Cztery Pory Roku). Tym, co wyróżnia go na tle pozostałych historycznych obiektów jest jego nietuzinkowy styl. Jego fasada wprost nawiązuje do stylistyki misternie zdobionych, barokowych pałaców. Podczas II wojny światowej hotel nie został prawie w ogóle uszkodzony i szybko wznowił działalność pod nową nazwą.

Dzięki swojej pięknej architekturze, doskonałej lokalizacji oraz bogatej historii pełnej wydarzeń kulturalnych, Hotel Polonia zyskał niezwykłą sławę. Był miejscem elitarnych spotkań, między innymi literatów.

Więcej niż deweloper

Hotel Polonia to wyjątkowe miejsce w historii miasta. W ciągu swojego istnienia obiekt przeszedł wiele przemian, ale zawsze pozostawał miejscem spotkań wyjątkowych ludzi, ważnych wydarzeń kulturalnych i biznesowych. W latach 60. XX wieku przeszedł on modernizację, a w 2002 roku został zakupiony przez naszą firmę. Przeprowadzono gruntowny remont i modernizację, która przyniosła duże zmiany. Wnętrza hotelu przeszły metamorfozę, a liczba pokoi zwiększyła się. W trakcie modernizacji zachowano wiele elementów oryginalnej architektury hotelu, dzięki czemu goście mogą nadal podziwiać jego piękno i klasyczny styl. Dziś hotel Polonia to miejsce, które łączy w sobie eleganckie tradycje z nowoczesnymi udogodnieniami.

Aktualności

Aktualna sytuacja na rynku nieruchomości

Aktualna sytuacja na rynku nieruchomości Na rynku nieruchomości widoczne jest ożywienie, które wynika z kilku czynników. Decyzja Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) o złagodzeniu kryteriów oceny zdolności kredytowej umożliwiła tym, którzy już wcześniej byli zainteresowani zakupem mieszkania, skorzystanie z kredytu.   Kolejnym istotnym elementem, który zaktywizował popyt jest zapowiedź rządowego programu “Bezpieczny Kredyt 2%“. Umożliwi on […]

Najnowszy film o Hotelu Grand

Budujemy domy i mieszkania dla Wrocławian Rewitalizujemy wrocławskie zabytki Tworzymy wartości dla pokoleń. Rafin. Nie tylko Developer. Cieszymy się ogromnie, że Hotel Grand, który znalazł się w gronie dziesięciu najbardziej oczekiwanych projektów we Wrocławiu ( link ), przeszedł kompleksową zewnętrzną rewitalizację. Dzięki temu obiekt powrócił do dawnej świetności i stał się prawdziwą ikoną naszego urokliwego […]

Wizualizacje

Porównywarka mieszkań

Pomyślnie mieszkanie o numerze:

Formularz usterkowy

1
Krok 1
2
Krok 2
3
Krok 3
Zakres usterki:*
Czy są Państwo w stanie wskazać źródło wilgoci?*
Czy instalacja w lokalu była przerabiana?*
Czy zgłoszenie o problemie z wentylacją zostało przekazane do Zarządcy nieruchomości?*
Czy dokonywali Państwo zmian w instalacji?*
Czy dokonywali Państwo zmian w oryginalnej instalacji elektrycznej lokalu?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*
Czy zmieniali Państwo położenie lub demontowali domofon w mieszkaniu?*
Czy sprawdzili Państwo tablicę bezpiecznikową w mieszkaniu jak i w rozdzielni elektrycznej?*
Czy próbowali Państwo w tym miejscu podłączyć inne urządzenie?*
Czy wybicie bezpiecznika jest spowodowane podłączeniem urządzenia do gniazdka/wypustu elektrycznego?*
Czy próbowali Państwo w tym miejscu podłączyć inne urządzenie?*
Czy dokonywali Państwo zmian w oryginalnej instalacji wodno-kanalizacyjnej lub CO w lokalu?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*
Czy grzejniki zostały odpowietrzone, a otwór zasilający otwarty?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*

Skontaktuj się z nami