Z duchem 140 letniej historii…

Hotel Europejski jest najstarszym hotelem Wrocławia. Został wzniesiony w latach 1876-1877, kiedy ulica Piłsudskiego rozwijała się dynamicznie.

Przetrwał zawirowania wojenne bez większych uszczerbków, choć w 1945 roku Niemcy wysadzili w powietrze domy po południowej stronie ulicy. Hotel, który pierwotnie nosił nazwę Hohenzollernhof, szybko wrócił do pracy i zaczął przyjmować gości już pod polską nazwą.

Więcej niż deweloper

W latach 2015-2018 już jako właściciel obiektu, przeprowadziliśmy remont Hotelu Europejskiego. W ramach modernizacji hotel otrzymał nowoczesne wyposażenie, natomiast wnętrza zostały przeprojektowane i odrestaurowane. Wiele elementów, takich jak stolarka, detale architektoniczne, a także meble, zostało zachowanych i przywróconych do dawnego stanu, aby odzwierciedlać oryginalny styl budynku. W trakcie remontu zostało także dodane piętro, co pozwoliło na stworzenie nowych pokojów dla gości.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by przywrócić hotelowi jego niegdysiejszy splendor i wspaniałość. To miejsce ma niezwykle ważne znaczenie na mapie Wrocławia - jest to bowiem najstarszy hotel w mieście. Dzięki naszej modernizacji, goście mogą teraz cieszyć się komfortem i wygodą, a ulica Piłsudskiego stopniowo odzyskuje swój zabytkowy charakter i piękno.

Aktualności

Aktualna sytuacja na rynku nieruchomości

Aktualna sytuacja na rynku nieruchomości Na rynku nieruchomości widoczne jest ożywienie, które wynika z kilku czynników. Decyzja Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) o złagodzeniu kryteriów oceny zdolności kredytowej umożliwiła tym, którzy już wcześniej byli zainteresowani zakupem mieszkania, skorzystanie z kredytu.   Kolejnym istotnym elementem, który zaktywizował popyt jest zapowiedź rządowego programu “Bezpieczny Kredyt 2%“. Umożliwi on […]

Najnowszy film o Hotelu Grand

Budujemy domy i mieszkania dla Wrocławian Rewitalizujemy wrocławskie zabytki Tworzymy wartości dla pokoleń. Rafin. Nie tylko Developer. Cieszymy się ogromnie, że Hotel Grand, który znalazł się w gronie dziesięciu najbardziej oczekiwanych projektów we Wrocławiu ( link ), przeszedł kompleksową zewnętrzną rewitalizację. Dzięki temu obiekt powrócił do dawnej świetności i stał się prawdziwą ikoną naszego urokliwego […]

Wizualizacje

Porównywarka mieszkań

Pomyślnie mieszkanie o numerze:

Formularz usterkowy

1
Krok 1
2
Krok 2
3
Krok 3
Zakres usterki:*
Czy są Państwo w stanie wskazać źródło wilgoci?*
Czy instalacja w lokalu była przerabiana?*
Czy zgłoszenie o problemie z wentylacją zostało przekazane do Zarządcy nieruchomości?*
Czy dokonywali Państwo zmian w instalacji?*
Czy dokonywali Państwo zmian w oryginalnej instalacji elektrycznej lokalu?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*
Czy zmieniali Państwo położenie lub demontowali domofon w mieszkaniu?*
Czy sprawdzili Państwo tablicę bezpiecznikową w mieszkaniu jak i w rozdzielni elektrycznej?*
Czy próbowali Państwo w tym miejscu podłączyć inne urządzenie?*
Czy wybicie bezpiecznika jest spowodowane podłączeniem urządzenia do gniazdka/wypustu elektrycznego?*
Czy próbowali Państwo w tym miejscu podłączyć inne urządzenie?*
Czy dokonywali Państwo zmian w oryginalnej instalacji wodno-kanalizacyjnej lub CO w lokalu?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*
Czy grzejniki zostały odpowietrzone, a otwór zasilający otwarty?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*

Skontaktuj się z nami