Osiedle usytuowane w najpopularniejszej dzielnicy Wrocławia – na zielonych Krzykach , na osiedlu Partynice przy ul. Zwycięskiej, stanowi doskonałe miejsce dla Państwa biznesu. Bliskość jednego z głównych węzłów komunikacyjnych zapewnia wzmożony codzienny ruch kierowców zmierzających do pracy zarówno z okolic Wrocławia, jak i do zakładów produkcyjnych ulokowanych w obrębie miasta. Położony po przeciwnej stronie ulicy Tor Wyścigów Konnych jest dodatkową atrakcją przyciągającą mieszkańców zamieszkujących także pozostałe regiony Wrocławia.

Lokale handlowo-usługowe usytuowane są na parterze budynków, tuż przy wjeździe na Osiedle, obok parkingu. Duże, widoczne nawet z większej odległości witryny poszczególnych lokali, przyciągają uwagę mieszkańców dzielnicy oraz kierowców jadących od strony Partynic, Ołtaszyna i Bielan.

Docelową grupę mieszkańców stanowią osoby kreatywne i ambitne, ceniące przestrzeń i bliskość miasta. Mieszkańcy Ołtaszyna, pobliskich Wojszyc i Wysokiej, a w przyszłości także Kleciny i Bielan dużo chętniej skorzystają z usług zlokalizowanych w pasażu handlowym na pobliskim osiedlu, niż hałaśliwego i zakorkowanego centrum Wrocławia, czy parku handlowego.

W galerii Złota Podkowa znajduje się wiele lokali, które zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających konsumentów. Z Pasażu korzystają nie tylko mieszkańcy osiedla, ale i całego Wrocławia.

Najważniejsze udogodnienia:

  • Ulokowanie przy jednym z najważniejszych węzłów komunikacyjnych.
  • 80 bezpłatnych miejsc parkingowych dostępnych dla klientów.
  • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.
  • Dojazd jednym autobusem z centrum i do centrum miasta, przystanek bezpośrednio naprzeciw galerii handlowej.
  • W bezpośrednim otoczeniu mieszka – ponad 600 rodzin/ 1500 osób które mogą być Państwa stałymi klientami
  • Możliwość dowolnej adaptacji lokali