Tworzymy społeczności,
które są dla nas ważne

Widzimy wartość w prospołecznej działalności

Wierzymy w to, co robimy i jesteśmy zaangażowani w nasze działania w stu procentach. Dlatego sami finansujemy nie tylko nasze inwestycje, ale również lokalne działania społeczne. Poszukujemy głębszej więzi z Wrocławiem, dlatego wspieamy inicjatywy społeczne, poprzez działalność charytatywną i odpowiedzialność społeczną.

Towarzyszymy sportowcom od samego początku

ATP Wrocław Open – międzynarodowy tenisowy challenger, między innymi dzięki naszemu zaangażowaniu ponownie wrócił na korty ukochanego Wrocławia. Wieloletnia historia dolnośląskiego tenisa zaczęła być pisana na nowo.

To właśnie na naszym ATP, Hubert Hurkacz zagrał debiutujący mecz seniorski w 2015 roku, stając się w kolejnych latach triumfatorem profesjonalnych turniejów rangi ATP Tour, ATP Challenger Tour i ITF Men’s Circuit, czy też chłopięcego Australian Open. W kolejnej edycji ATP ,w 2017 roku w Hali Orbita, wrocławscy kibice mogli już podziwiać występ kolejnej gwiazdy polskiego tenisa, czyli Jerzego Janowicza.
Jednak oprócz wielkich gwiazd i profesjonalnych kortów to także turnieje dziecięce cieszyły się wielką popularnością i tak już zostało do dziś. Wierzymy, że nasze zaangażowanie w sportowe przedsięwzięcia ma wielką wartość – szczególnie dla najmłodszych pokoleń. Dlatego wspieramy także inne dyscypliny: turnieje squasha, biegi dziecięce i lokalne turnieje piłkarskie.

Wspieramy sztukę

Inspiruje nas sztuka i artyści. Wierzymy, że szerzenie kultury przyczynia się do aktywizacji lokalnej społeczności, dlatego już ponad dekadę angażujemy się jako mecenas sztuki konsekwentnie wspierając jej rozwój. Promujemy duże wydarzenia kulturalne – wspieraliśmy m.in. 300 jubileusz spektaklu „Szalone nożyczki” w reżyserii Marcina Sławińskiego, noworoczne widowiska operetkowe "Baron Cygański" J. Straussa, koncert „Dwa Żywioły”. Wspieraliśmy oraz współfinansowaliśmy także odbudowę słynnych, zbytkowych organów Englera, aby po 46 latach wróciły do bazyliki św. Elżbiety we Wrocławiu. Organy do dziś pozostają największym instrumentem muzycznym w Europie.
Chcemy przyczynić się do tworzenia inspirującego środowiska artystycznego i umożliwić artystom prezentację swojej twórczości szerszej publiczności, dlatego w Pałacu Hatzfeldów, który będziemy odbudowywać, do czasu rozpoczęcia prac renowacyjnych udostępniamy wnętrza artystom Związku Polskich Artystów Plastyków. W ramach współpracy miała okazję odbyć się jubileuszowa wystawa z okazji 70 lecia powstania ZPAP, poświęcona ich twórczości. Obecnie od początku roku współorganizujemy cykl wystaw „W witrynie". Dotychczas we wnętrzach pałacu odbyła się wystawa „Sztuka w ogniu” prezentująca twórczość ukraińskich artystów ukazujących obliczę wojny i zniszczeń. Cieszymy się, że mieszkańcy Wrocławia oraz turyści mogą ponownie cieszyć się spacerami po tym historycznym budynku w otoczeniu różnorodnej sztuki.

Porównywarka mieszkań

Pomyślnie mieszkanie o numerze:

Formularz usterkowy

1
Krok 1
2
Krok 2
3
Krok 3
Zakres usterki:*
Czy są Państwo w stanie wskazać źródło wilgoci?*
Czy instalacja w lokalu była przerabiana?*
Czy zgłoszenie o problemie z wentylacją zostało przekazane do Zarządcy nieruchomości?*
Czy dokonywali Państwo zmian w instalacji?*
Czy dokonywali Państwo zmian w oryginalnej instalacji elektrycznej lokalu?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*
Czy zmieniali Państwo położenie lub demontowali domofon w mieszkaniu?*
Czy sprawdzili Państwo tablicę bezpiecznikową w mieszkaniu jak i w rozdzielni elektrycznej?*
Czy próbowali Państwo w tym miejscu podłączyć inne urządzenie?*
Czy wybicie bezpiecznika jest spowodowane podłączeniem urządzenia do gniazdka/wypustu elektrycznego?*
Czy próbowali Państwo w tym miejscu podłączyć inne urządzenie?*
Czy dokonywali Państwo zmian w oryginalnej instalacji wodno-kanalizacyjnej lub CO w lokalu?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*
Czy grzejniki zostały odpowietrzone, a otwór zasilający otwarty?*
Czego dotyczy zgłoszenie?*

Skontaktuj się z nami