Opublikowano | Aktualności


Rafin Liga Student największa studencka liga squasha we Wrocławiu wchodzi w decydującą fazę. Z tej okazji sponsor główny Rafin Developer postanowił ufundować dodatkowe nagrody w postacie rabatów na mieszkanie o łącznej kwocie 15 tys. złotych! Do tej pory udział w rozgrywkach wzięło już ponad 100 zawodników.
Do końca sezonu zostały już trzy ostatnie kolejki, a różnice w rankingu są niewielkie. W związku z tym organizatorzy postanowili jeszcze bardziej podbić stawkę i ufundować dodatkowe nagrody, w postaci atrakcyjnych rabatów na zakup mieszkania od Rafin Developer dla trzech najlepszych zawodników! Dodatkowo oprócz najlepszej trójki w całych rozgrywkach, nagrodzony zostanie najlepszy zawodnik lub zawodniczka ostatnich trzech kolejek, dlatego już dziś warto zgłosić się do rozgrywek.
Liga rozgrywana jest w każdy piątek w godzinach 16-18, na kortach klubu Hasta la vista przy ul. Góralskiej 5. Do ligi można dołączyć w każdej chwili, wystarczy wysłać swoje zgłoszenia pod adres mailowy dziaja@hastalavista.pl. Koszt uczestnictwa to tylko 25zł.