Opublikowano | Aktualności


Już w ten weekend 13-14 lutego we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się kolejna edycja imprezy Nowy Dom Nowe Mieszkanie. Na wszystkich odwiedzających w godzinach 10-17, czekać będzie przegląd bogatej oferty domów i mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Tradycyjnie znajdziecie tam państwo również stoisko Rafin Developer, który z tej okazji przygotował specjalne oferty promocyjne!

Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie, to nie tylko bogata oferta nieruchomości, ale również dostęp do niezbędnej wiedzy, która z pewnością przyda się przy podejmowaniu decyzji o zakupie własnego lokum. Zainteresowani będą mogli skorzystać również z porad specjalistów w dziedzinie dekoracji wnętrz, którzy doradzą jak najlepiej zaaranżować przestrzeń w swoim nowym mieszkaniu.

Dla wszystkich odwiedzających organizatorzy przygotowali czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Wrocławia i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.

Dla wszystkich maluchów, które wraz ze swoimi rodzicami odwiedzą w ten weekend Halę Stulecia przygotowano specjalny Kącik dla dzieci.

 

Targi