Opublikowano | Aktualności


Targi mieszkaniowe już w ten weekend.
Boom mieszkaniowy we Wrocławiu nadal trwa. Nowe oferty mieszkaniowe pojawiają się w praktycznie każdej dzielnicy miasta. Dlatego już teraz zapraszamy na targi, które odbędą się na Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1 w dniach 11-12 marca w godzinach 10 -17.
Jest to doskonała okazja, by zapoznać się z ofertą deweloperów, w tym z najnowszymi mieszkaniami Rafin Developer. A jest z czego wybierać, bowiem w naszej ofercie już teraz mamy ponad 500 mieszkań. Dodatkowo w lutym uruchomiona została sprzedaż w nowych inwestycjach: znajdującym się w Śródmieściu Wybrzeżu Reymonta Etap II oraz położonej na wyspie w centrum miasta Kępie Mieszczańskiej budynek B.
Dla tych, którzy marzą o swoich czterech ścianach w dzielnicy Krzyki proponujemy Partynice House, a dla miłośników własnych domów, przygotowaliśmy w ofercie inteligentne szeregówki, w cenie mieszkania.
Zapraszamy na stoisko E8. Bilety kupione przez internet (strona www tutaj) kosztują 7 zł. Cena biletu zakupionego w kasie to 15 zł, a biletu rodzinnego (w przypadku 2 osób) to 20 zł. Dzieci i młodzież otrzymują zniżki.