Opublikowano | Aktualności


Rafin Developer zaprasza Państwa na Targi Mieszkań i Domów, które odbędą się już 1 -2 października w Hali Stulecia we Wrocławiu. Październikowa edycja jest największą i najpopularniejszą w całym kalendarzu targowym.

Dla wszystkich, którzy poszukują mieszkania jest to doskonała okazja, aby zapoznać się z inwestycjami dewelopera, tymi które już są zrealizowane oraz planowanymi. Na miejscu obecni będą eksperci, którzy od lat działają na rynku nieruchomości i posiadają wiedzę zarówno w zakresie finansowania, jak i prawa.

W ofercie Rafin Developer znajdują się inwestycje gotowe do zamieszkania w centrum Wrocławia – na Kępie Mieszczańskiej oraz w najmodniejszej dzielnicy – Krzykach. Dodatkowo w listopadzie zakończy się budowa Wybrzeża Reymonta – inwestycji zlokalizowanej w Śródmieściu, zaledwie 3 krótkie przystanki tramwajowe od centrum miasta.

Podczas targów możliwe będzie zapoznanie się z nowościami w ofercie Rafin Developer: Partynice House oraz Nowe Iwiny na Polnej. Pierwsza inwestycja została zaprojektowana w nowoczesny sposób i realizowana jest na rodzinnych i lubianych Krzykach. Nowe Iwiny to propozycja dla tych, którzy chcą zakupić dom w cenie mieszkania w podwrocławskich Iwinach – jedynie 300 m od administracyjnej granicy miasta.

Dla wszystkich odwiedzających organizator przygotował również seminaria, na których poruszana będzie tematyka sprzedaży i wynajmu mieszkania. Na najmłodszych uczestników będą czekali specjalni animatorzy, którzy zaopiekują się nimi i zapewnią zabawę oraz liczne niespodzianki. Po raz pierwszy uruchomiona zostanie również specjalna strefa, w której będzie można zaczerpnąć wiedzę z zakresu designu i dekorowania wnętrz.

Wstęp na targi jest płatny. Wszyscy, którzy już teraz zarejestrują się na stronie mieszkaniowi.pl mogą nabyć bilet w cenie promocyjnej 7 zł.