Opublikowano | Aktualności


Już wkrótce Rafin Developer zaprezentuje swoje inwestycje „Złotą Podkowę” na Krzykach-Partynicach oraz „12 Miesięcy”, w podwrocławskich Iwinach – na Targach Mieszkań i Domów we Wrocławiu. 11 i 12 września w Hali Orbita, na stoisku A6, fachową poradą i informacjami służyć będą przedstawiciele Firmy.

„Złota Podkowa” położona na Krzykach-Partynicach, w otoczeniu zieleni, jest doskonale skomunikowane z kluczowymi punktami Miasta. Niska zabudowa, przypominająca domy jednorodzinne, zapewnia mieszkańcom komfort oraz przyjazną atmosferę. Nie bez znaczenia jest też fakt, że okolica oferuje szeroką gamę rozrywek dla całej rodziny: od Toru Wyścigów Konnych zaczynając, poprzez miasteczko Western Jack’s City, a na spacerach po Parku Południowym kończąc. Na odwiedzających Targi czeka specjalna oferta promocyjna, którą objęte zostały cztery mieszkania dwupokojowe, o powierzchni ok. 38 m kw. Tylko teraz mieszkania w wysokim standardzie można nabyć za jedyne 280 tys. zł!

W ofercie Rafin znajduje się również Osiedle „12 Miesięcy”. Nowoczesne domy, w zabudowie szeregowej, stanowią wymarzone miejsce dla tych, którzy pragną mieszkać w spokojnej, pełnej zieleni okolicy, a zarazem w pobliżu Miasta. Do centrum Wrocławia można stąd dojechać w zaledwie 15 minut. Prosta, elegancka architektura oraz ciekawa elewacja nadają Osiedlu niepowtarzalny wygląd. „12 Miesięcy” to domy zaprojektowane w taki sposób, by zagwarantować pełną prywatność i możliwość korzystania z uroków zielonej okolicy.

Zbliżające się Targi Domów i Mieszkań to nie tylko okazja by dowiedzieć się więcej o inwestycjach Rafin Developer, ale także skorzystać z oferowanej promocji.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko!