Opublikowano | Aktualności


Czekaliśmy na to z niecierpliwością i już możemy to oficjalnie oświadczyć: Sezon sponsoringowy 2019 został otwarty już w ostatni weekend!

Zaczęliśmy z przysłowiowej „grubej rury” o 11:00, w niedzielę 2 czerwca na starcie biegu Rodzinnego w Parku Wschodnim, by wspólnie z Radiem Wrocław oddać głos najmłodszym. Z okazji dnia dziecka, który przecież był dzień wcześniej – w sobotę, to właśnie najmłodsi mogli poprowadzić swoich rodziców do zwycięstwa w biegach. I tak też było! Bieg „wygrał” młodszy z duetu biegowego – syn, choć nieformalnie, bo w biegu nie było zwyczajowych „zwycięzców”.

 

Więcej zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie na stronie Radia Wrocław

 

Zaraz po imprezie biegowej, o 14:00 przenieśliśmy się na Wrocławski Tor Wyścigów Konnych, aby wspólnie wziąć udział w wyścigach Crystal Cup połączonych z Ladies Day! Eleganckie stroje kobiet i mężczyzn zachwycały nas przez całą imprezę. My przygotowaliśmy strefę Chillout, w której można było usiąść i wygodnie przyglądać się wyścigom na torze – dziękujemy, że tak chętnie braliście udział w imprezie razem z nami!

PS zapraszamy już 23 czerwca, po raz kolejny strefa chillout będzie dla was dostępna!