Opublikowano | Aktualności


W najbliższy weekend 19-20 listopada  na Hali Orbita odbędą się targi „NA SWOIM”. To już ostatnie w tym roku targi mieszkaniowe we Wrocławiu.To doskonała okazja, by uzyskać darmowe porady prawne mieszkaniowe, które umożliwią Państwu dalszy bezproblemowy zakup swojego lokum.

Podczas dwóch dni będzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową, dowiedzieć się, jakie są najnowsze trendy na rynku deweloperskim,  a także uzyskać informacje o pełnej ofercie rynku nieruchomości. Wszyscy zwiedzający otrzymają przed wejściem katalog, w którym znajdują się szczegółowe prezentacje wybranych inwestycji dostępnych na rynku wrocławskim.

Dlatego tym bardziej zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie będą Państwo mogli porozmawiać z naszymi ekspertami, którzy posiadają szeroką wiedzę zarówno z rynku nieruchomości, jak i z zakresu finansów. Czekamy na Państwa od godziny 10 do 16.

Wstęp na targi jest płatny: 10 zł bilet normalny (przy rejestracji internetowej cena wynosi 7 zł: dowiedz się więcej tutaj), 15 zł bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + dzieci do lat 15).

Miło nam również poinformować, że Rafin Developer to oficjalny partner targów.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

 

Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z targów