Opublikowano | Media o nas


„Firma Rafin Deweloper, na początku lutego, rozpocznie nową inwestycję, która zlokalizowana jest na Kępie Mieszczańskiej. Na osiedlu, o tej samej nazwie, powstaną dwa ośmiopiętrowe budynki, łącznie ponad 200 mieszkań o metrażu od 25 do 88 mkw. W ramach pierwszego etapu, do końca września 2015 r. wybudowanych zostanie 110 mieszkań.

Firma zaplanowała dwu, trzy i czteropokojowe mieszkania z przestronnymi balkonami i tarasami, które zapewnią wspaniały widok na rozległe tereny zielone i Odrę. Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Dmowskiego, na Kępie Mieszczańskiej, usytuowanej malowniczo pomiędzy ramionami Odry Południowej i Północnej.

Jak mówi Violetta Wypych, dyrektor działu handlowego: Nasza inwestycja położona będzie w jednym z najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych, ale wciąż nieodkrytych terenów we Wrocławiu. Usytuowanie osiedla, w sercu miasta, pozwoli mieszkańcom swobodnie korzystać z licznych miejskich atrakcji, a jednocześnie cieszyć się bliskością pięknej przyrody, rzeki i terenów zielonych (…)”