Opublikowano | Media o nas


„Masz już dość mieszkania z teściami? Powiększyła ci się rodzina i przydałby się dodatkowy pokój? Stanie godzinami w korkach podczas dojazdów doprowadza cię do białej gorączki? Powodów do przeprowadzki może być wiele. Wszystkie te problemy rozwiązać można w jeden prosty sposób – przychodząc na nowe targi nieruchomości „Przyjdź, Kup i Zamieszkaj NA SWOIM”!

Już 16 i 17. maja w Hali ORBITA przy ul. Wejherowskiej 34 odbędzie się premierowa impreza z nowego cyklu „Przyjdź, Kup i Zamieszkaj NA SWOIM” – targów nieruchomości przyjaznym użytkownikom. Ich organizatorem jest Group 4 Events – doświadczony zespół specjalistów rynku nieruchomości, który ma na koncie kilkadziesiąt imprez targowych o tym profilu w największych miastach Polski (…)

Partnerem targów jest firma RAFIN oraz DOM DEVELOPMENT a wśród patronów honorowych i medialnych warto wymienić m in. Polską Federację Rynku Nieruchomości, Dopoznania.pl, dlastudenta.pl, KRN, Optymedia, Budnet, Sfera finansów, extradom, otodom.pl, mieszkaniedlamlodych.pl.

Targi otwarte będą w godzinach 10.00-16.00. Bilet wstępu kosztuje 10 zł, ale istnieje możliwość zakupu biletów rodzinnych za 15 zł, na który na teren targów mogą wejść dwie osoby dorosłe z dowolną liczbą dzieci do 15. roku życia”.

HTTP://OTODOM.PL/WIADOMOSCI/WYDARZENIA/PRZYJDZ-NA-TARGI-I-ZAMIESZKAJ-NA-SWOIM-ID4208.HTML