Opublikowano | Aktualności


Zmieniamy się na lepsze: osiedle Partynice House w jeszcze wyższym standardzie wykończenia.

Eleganckie, nowoczesne, a jednocześnie rodzinne i ciepłe – takie właśnie są Partynice House.

O tym, że na zewnątrz zostaną użyte trwałe, odporne na uderzenia, warunki biochemiczne i trudne warunki atmosferyczne płyty HPL pisaliśmy od dawna. Tak samo jak o szklanych balustradach, jeszcze bardziej doświetlających mieszkania, kolorach bieli, drewna i antracytu. Osiedle niczym z londyńskich przedmieść!

 

Natomiast teraz, z przyjemnością informujemy, że podwyższamy standard wnętrz o co najmniej dwa poziomy w górę!

Ściany wykończone klinkierem i hiszpańskimi płytami Gresspania, piętra z podświetlanymi lampami LED, ozdobne lustra , windy z pięknymi i eleganckimi portalami… a do tego najważniejsze: antywyważeniowe, wysoko dźwiękoszczelne (aż 38dB) o najwyższej jakości drzwi w dębowej ramie i poszyciu do każdego mieszkania. Zaawansowane systemy drzwiowe SFS z regulacją 3D oraz wielobolcowy antywłamaniowy zamek, a to wszystko… ubrane w ozdobny poszerzony portal wejściowy.

Zapraszamy zatem do środka… W każdym mieszkaniu doskonałe 6 komorowe okna wzbogacone o pakiet 3 szybowy, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli zaoszczędzić nawet 20% na ogrzewaniu. Do tego cichy pakiet 31-34 dB oraz współczynnik U(g) na poziomie 0,7W/m2K !

 

Na Partynice House chce się mieszkać!

Zapraszamy do zapoznania się z nowym, jeszcze wyższym standardem wykończenia budynków tutaj.

 

Dowiedz się więcej o Partynice House