Opublikowano | Aktualności


Osiedle 12 miesięcy – wyjątkowe domy w stylu soft loft

Kup od dewelopera nowy dom pod Wrocławiemo w Iwinach

Zaledwie 300m od granicy Wrocławia

Czy można połączyć industrialną stylizację z ciepłem domowego zacisza? Zamknąć obszerną przestrzeń w nowoczesnej bryle budynku, dając jednocześnie poczucie całkowitej swobody mieszkańcom? RAFIN Developer – inwestor, który wybudował Osiedle 12 miesięcy w Iwinach udowodnił, że jest to nie tylko możliwe, ale gwarantuje również niezwykły efekt. Jako deweloper stworzyliśmy niepowtarzalne miejsce, wzorowane na soft loftach, dające możliwość wyjątkowej i indywidualnej kreacji wnętrza wymarzonegodomu.


Nowe domy w podwrocławskich Iwinach
 są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którym podoba się modernistyczna koncepcja budownictwa i nowoczesny charakter przestrzeni. Jednocześnie dla tych, którzy nie chcą za mieszkanie przepłacać tylko po to, żeby mieć loft. O ile tradycyjne lofty, czyli dawne industrialne obiekty zaadaptowane na mieszkania, często są bardzo drogie i nie każdemu odpowiada mieszkanie w przestrzeni pofabrycznej, to soft lofty – są wyraźnie lżejsze, tańsze i przede wszystkim nowe. Osiedle 12 Miesięcy nawiązuje do budynków postindustrialnych – uwagę zwracają zwłaszcza wysokie sufity i przeszklenia – jednak domynowe i wybudowane od podstaw, a nie rewitalizowane, jak w przypadku tzw. hard loftów.

Dwunastu nabywców – dwanaście indywidualnych projektów

Nowoczesne osiedle składające się z 12 jednorodzinnych domów zostało wybudowane przy wykorzystaniu wysokiej jakości, ekologicznych materiałów. Każdy dom posiada przestronny taras, własny ogród oraz garaż. Ciekawe rozwiązania architektoniczne budynków są efektem połączenia cech typowych dla lokali utrzymanych w surowej, postindustrialnej konwencji z wzorami zaczerpniętymi z tradycyjnej zabudowy. Drewno przenika się ze szkłem, elementy w ciepłych kolorach z chłodnymi, metalicznymi odcieniami dachów i elewacji. Szklane ściany domów od strony ogrodów, potęgują poczucie wolności i umożliwiają przenikanie do ich wnętrza maksymalnej ilości naturalnego światła.

RAFIN Deweloper oferuje trzy standardy domów do wyboru, przy czym wersja do wykończenia – bez ścian działowych, daje największe możliwości samodzielnej aranżacji poszczególnych pomieszczeń. Pozostałe dwie opcje przeznaczone są dla osób, które np. z braku wolnego czasu, wolą pozostawić projektowanie i planowanie układu poszczególnych pomieszczeń specjalistom. Jak mówi Irmina Najwer z RAFIN Developer: Osiedle 12 miesięcy, położone przy obrzeżach Wrocławia, jest propozycją dla tych, którzy chcą mieszkać w wyjątkowym miejscu, z dala od zgiełku dużego miasta, a jednak z możliwością dojazdu do jego centrum w zaledwie 15-20 minut”.

Modernistyczne, ale nie surowe, tworzące zamkniętą przestrzeń, ale nie ograniczające uczucia wolności mieszkańców – domy w Iwinach pod Wrocławiem oferują przestrzeń, którą można zaprojektować zgodnie z własnym pomysłem. Są one doskonała alternatywną dla wszystkich łaknących nowości, ceniących swobodę i możliwość samodzielnej kreacji wnętrza.