Opublikowano | Aktualności


Już za kilka dni mieszkańcy Złotej Podkowy w swojej okolicy będą mogli korzystać z kompleksu basenów oraz SPA! Nie będą musieli dojeżdżać do Wrocławskiego Parku Wodnego lub na ulicę Racławicką, ponieważ w niedalekiej odległości (w Ślęzie) powstaje nowy kompleks. Baseny zostały wyposażone w nowoczesny system regulowania dna, a to świetna wiadomość, ponieważ będą mogli z niego korzystać małe dzieci, niemowlęta i osoby starsze. Podniesienie dna z głębokości 2 metrów do poziomu kilku centymetrów zajmuje zaledwie kilka minut.
Poza basenami będzie można także korzystać z kilku rodzajów saun: fińskiej, solnej, fińskiej z użyciem olejków aromatycznych, sauny na podczerwień, łaźni parowej oraz ogrzewanej systemem podłogowym sali do wypoczynku.

Po intensywnym wysiłku znajdzie się także coś dobrego do zjedzenia. Kompleks stawia na zdrowie, a więc serwowane posiłki będą przygotowywane z sezonowych oraz zdrowych produktów. Nie dostaniemy do picia puszek napojów gazowanych ani podobnych produktów, spodziewajcie się wyłącznie wody w szklanych butelkach!

Jeśli komuś kompleks przypadnie do gustu, będzie miał także możliwość wynajęcia go na imprezy okolicznościowe!

Wszystkich spragnionych ukojenia w chłodnej wodzie zapraszamy na otwarcie, które odbędzie się w piątek 24 czerwca 2016 r.