Opublikowano | Media o nas


„(…)Sprzedaż mieszkań na wrocławskim osiedlu ruszy w najbliższy poniedziałek. Promocyjne ceny mkw. zaczynają się od 5890 zł. Takie stawki obowiązują do końca czerwca. W specjalnej cenie, już za 10 tys. zł, będzie też można kupić miejsce postojowe.

Inwestycję przy ul. Dmowskiego na Kępie Mieszczańskiej prowadzi firma Rafin. – Z Kępy Mieszczańskiej jest zaledwie kilka minut drogi spacerem do Rynku oraz kin, teatrów i restauracji – zachęcają przedstawiciele dewelopera.

Niedaleko są także sklepy, szkoły, przychodnie lekarskie oraz ośrodki sportowe. Planowana jest także budowa parku i bulwarów nad Odrą, które powstaną na niemal 4 hektarach terenów zielonych (…).

Jak mówi Zbigniew Maćków, projektant budynków, większość mieszkań ma ekspozycję południowo-wschodnią z bardzo dobrym nasłonecznieniem. Kępa Mieszczańska to największa i najbardziej zielona wyspa w centrum Wrocławia. To dotąd nieodkryte miejsce. Mieszkańcy osiedla Kępa Mieszczańska będą jednymi z pierwszych, którzy stworzą nową historię tego miejsca – podkreśla. Zapewnia, że duża cześć Kępy pozostanie zielona. Skwery i parki będą ogólnodostępne. – Dla części północnej w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przewidziano również tereny pod obiekty kultury, obiekty kongresowe i konferencyjne. Będą mogły tu powstawać pasażerskie porty, przystanie czy mariny – podają przedstawiciele dewelopera”.

Więcej:
HTTP://WWW.EKONOMIA.RP.PL/ARTYKUL/1105864.HTML