Opublikowano | Aktualności


Obserwując branżę deweloperską, pod koniec minionego roku, analitycy określili zaistniałe relacje mianem rynku klienta. To nabywca miał prawo dyktować warunki i oczekiwać tylko najlepszych ofert, w których do woli przebierał. Firmy deweloperskie, starając się sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów, chętnie sięgały po akcje promocyjne. W pierwszym kwartale tego roku część inwestorów usztywniła warunki, jednak nie oznacza to, że czas wyjątkowo korzystnych negocjacji minął bezpowrotnie.

Kryzys gospodarczy istotnie ograniczył liczbę nowo powstających inwestycji. Analitycy donoszą, że zaostrzona polityka kredytowa dodatkowo może utrudnić wybór wymarzonego ,,M” oraz finalizację transakcji. Wszystkie te czynniki sprawiają, że odkładane niegdyś plany dotyczące zakupu własnego lokum – dziś nabierają realnych kształtów. Zaistniała sytuacja zachęca i dla wielu osób stało się jasne, że jest to ostatni tak dobry moment na zakup mieszkania. Wobec przewidywań, że zainteresowanie nowymi inwestycjami ze strony nabywców będzie rosło – można nawet stwierdzić, że najlepsze warunki na dokonywanie transakcji, będą przez kilka najbliższych miesięcy, ponieważ w perspektywie długofalowej ceny nieruchomości zaczną wzrastać. W związku z tym wiele osób deklaruje zakup mieszkania, właśnie w pierwszym półroczu 2010 r. Pozostaje tylko pytanie – czy znajdą dla siebie korzystne oferty ze strony deweloperów?

Nawet teraz, mimo zmiany sytuacji na rynku, osoby marzące o zakupie komfortowego mieszkania w dogodnej lokalizacji, nie muszą poddać się cenom odgórnie ustalanym przez deweloperów. Klienci wciąż mogą negocjować nie tylko korzystniejszą kwotę za metr kwadratowy, ale także warunki nabycia nowego lokum. Firma Rafin Developer proponuje wyjątkową ofertę „Wielkie Negocjacje”, skierowaną do osób zainteresowanych zakupem mieszkania na osiedlu „Złota Podkowa” na Krzykach, dzielnicy cieszącej się największym prestiżem wśród wrocławian. Program ,,Wielkie Negocjacje” wychodzi na wprost oczekiwaniom nabywców zainteresowanych kupnem komfortowego mieszkania w dogodnej lokalizacji ale jednocześnie świadomych, jaką kwotę maksymalnie chcą na nie przeznaczyć. ,,Jesteśmy elastyczni pod względem możliwość dostosowania warunków zakupu do oczekiwań nabywców, zarówno pod względem wyboru mieszkania, jego ceny, jak i zapisów umowy przedwstępnej. Warunki programu są niezwykle zachęcające, szczególnie teraz, kiedy większość klientów odczuwa skutki kryzysu i liczy się z każdą wydaną złotówką” – zaznacza Irmina Najwer z firmy Rafin Developer. Programem objęte zostały wszystkie znajdujące się w ofercie lokale na osiedlu „Złota Podkowa”, zaś negocjacje można rozpocząć od dowolnego poziomu cen. Wynik rozmów w dużym stopniu uzależniony jest od umiejętności targowania się kupującego – na najlepszych negocjatorów czekają bardzo atrakcyjne propozycje.

Mapa Wrocławia obfituje w miejsca wartościowe, które inspirują do lepszego życia. Jednym z takich miejsc z pewnością jest ,,Złota Podkowa”, osiedle położone na Partynicach, otoczone 80 hektarami terenów rekreacyjnych i parków. Atrakcyjnie zagospodarowana okolica oraz ciekawa architektura osiedla przypadną do gustu wszystkim, którzy lubią odpoczynek na świeżym powietrzu i w otoczeniu przyrody. Mieszkania zostały zaprojektowane i zrealizowane z myślą o wymagających użytkownikach. Stylowa architektura wnętrz, przestronnych i pełnych światła, zachęca do własnej aranżacji przestrzeni. Osiedle ,,Złota Podkowa” składa się wyłącznie z niskich – trzy i czteropiętrowych budynków o podwyższonym standardzie, chronionych i monitorowanych. Deweloper oferuje pomieszczenia od 38 do 78 mkw. w różnym rozkładzie, co umożliwia dostosowanie charakteru wnętrza do indywidualnych potrzeb. Wspólnymi cechami budynków są: wysoka jakość wykończenia, doskonałe ich ulokowanie i bardzo dobre nasłonecznienie każdego z mieszkań.

Informacje nt Rafin Developer

Rafin Developer jest jednym z największych przedsiębiorstw branży deweloperskiej, na terenie Dolnego Śląska. Bogate doświadczenie spółki wynika z realizacji inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych od przeszło 10 lat. Wysoki kapitał zakładowy, współpraca z czołowymi bankami i rozbudowywany sukcesywnie portfel nieruchomości, zapewniają Firmie duży potencjał rozwojowy oraz zabezpieczenie pod realizowane i planowane inwestycje. Dzięki temu, osoby mające w planach zakup mieszkania wiążą się z partnerem, który oferuje gwarancję dobrze ulokowanego kapitału. Właściwa decyzja nie tylko zabezpiecza ich przyszłe życie, ale również zapewnia stabilny wzrost zainwestowanych środków w latach następnych. Liczy się wiarygodność, doświadczenie i ugruntowana pozycja firmy na rynku.