HIT WIOSNY 2017: W ciągu 2 miesięcy nasi Klienci kupili aż 25 z 34 domów. Nie czekaj !!!

Rachunek powierniczy ZAMKNIĘTY! Sprawdź nas!!!

 

Ważne! Mieszkańcy osiedla Nowe Iwiny będą mieć wybudowaną nową drogę dojazdową. W wyniku wielomiesięcznych działań Rafin, zainicjowane zostały działania związane z budową nowej nawierzchni na ul. Polnej, która poprowadzona zostanie aż do inwestycji Nowe Iwiny. W dniu 23.05.17 r. na stronie Urzędu Miasta Siechnice zostało zamieszczone ogłoszenie o przetarg. Przewidywany termin zakończenia prac projektowych oraz uzyskania pozwolenia na budowę to 31.03. 2018 r. O stanie sprawy na bieżąco będziemy informować w aktualnościach.

 

Jeśli marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku i jednocześnie nie chcesz rezygnować z miejskich wygód – to jest projekt dla Ciebie. Nowe Iwiny na Polnej to inteligentne domy w cenie mieszkania, gdzie nowinki technologiczne prześcigają się z ekologicznymi rozwiązaniami. Możesz zadbać nie tylko o wygodę swoich najbliższych, ale także o ich przyszłość i to tylko 300 m od administracyjnej granicy Wrocławia. To doskonała alternatywa dla mniejszego mieszkania w mieście, gwarantująca spokój, ciszę, prestiż i wygodę, bez jakichkolwiek ograniczeń związanych z komunikacją i dostępnością usług.

Nowe Iwiny na Polnej 34 domy szeregowe o powierzchni od 97 do 118 metrów w opcji parterowej lub piętrowej z garażem, dostępne są w sprzedaży w wariantach dopasowanych do możliwości naszych klientów. Elewacja utrzymana jest w stonowanych eleganckich kolorach – biel, antracyt i drewno, które nawiązują do postmodernistycznej architektury i połączeń zimnych i industrialnych (antracytowa dachówka) z ciepłym naturalnym drewnem (płyty HPL). Znakiem rozpoznawczym naszych inwestycji jest wykorzystanie płyt HPL -płyt o wysokiej wytrzymałości na korozję i oddziaływanie wody, użytych również przy elewacji Narodowego Forum Muzyki. Warto zwrócić szczególną uwagę na futurystyczne rozwiązania technologiczne, takie jak inteligentny system sterowania domem, czy też rolety elektryczne. Nasze domy powstały przy zachowaniu wszystkich norm ekologicznych i z troską o późniejsze ergonomiczne użytkowanie, zamontowaliśmy w nich pompy ciepła w systemie powietrze – powietrze i ogrzewanie podłogowe. To wszystko z małymi, funkcjonalnymi ogródkami.

Jeśli tak, jak my, lubisz podążać za najnowszymi technologicznymi trendami, pokochasz nasz inteligentny system sterowania domem. Kontroluj temperaturę w każdym pomieszczeniu jednym kliknięciem na swoim smartfonie. Dzięki temu zaoszczędzisz na ogrzewaniu w zimie, a w lecie wrócisz do przyjemnie schłodzonego azylu. Sprawdź monitoring, gdy jesteś na wakacjach i w sekundę zapal wszystkie światła w domu, żeby odstraszyć nieproszonych gości na trawniku. Te udogodnienia gwarantuje system Home Center 2.

Wybierz swój wariant wykończenia i tylko te udogodnienia, na których Ci zależy. Dopasowaliśmy je do Twoich potrzeb i możliwości.

Podwrocławskie Iwiny pozwalają na cieszenie się ciszą i spokojem jedynie 300 m od administracyjnej granicy miasta. W 20 minut dojdziemy do Parku Brochowskiego, a praktycznie za płotem znajduje się Park Bieńkowicki. W pobliżu znajdują się restauracje i liczne obiekty sportowe, niedaleko szkolą się zawodnicy Uczniowskiego Klubu Piłkarskiego Rafin Olimpiakos. Nic dziwnego, że lokalna młodzież upodobała sobie piłkę nożną – w pobliskich Żernikach znajduje się świeżo odremontowany kompleks sportowy, a w Radwanicach jedno z Orlikowych boisk. Okolica słynie również z ciekawych obiektów rekreacyjno – turystycznych:  można tu znaleźć się powojenne bunkry (w jednym z nich założona została stanica harcerska) a pół godziny jazdy samochodem dalej znajduje się port z możliwością wypożyczenia łódki i żeglowania po okolicznych akwenach. Dla spragnionych większych wrażeń do wypożyczenia są również skutery wodne. Po całym dniu na wodzie można zjeść świeżą smażoną rybę w Kapitańskiej Tawernie.  Przedmieścia Wrocławia stale się rozwijają, a lokalna społeczność jest wyjątkowo aktywna.

Pomimo podmiejskiego charakteru Iwiny są dobrze skomunikowane z miastem. Jeździ tutaj aż 6 linii autobusów, są 2 dworce kolejowe i mieszkańcy mają dobry dojazd do AOW. Przede wszystkim miejsce to w perspektywie będzie miało jeszcze lepsze rozwiązania komunikacyjne – planowane jest utworzenie przystanku Park & Ride, przy którym będzie można zostawić samochód i przesiąść się w pociąg, a do końca 2020 roku zostanie ukończona Wschodnia Obwodnica Wrocławia, która zapewni jeszcze wygodniejsze poruszanie się samochodem.

Pakiet wyposażenia

Standard deweloperski

Instalacje CO wraz z piecem gazowym i grzejnikami

Dodatkowy właz schodowy - powierzchnia nieużytkowa

Stolarka PCV 3 szybowa z systemem uchylnym w salonie (kolor: antracyt)

Rolety manualne (ręczne)

Dodatkowy właz schodowy do powierzchni nieużytkowej

Wyprowadzenie wody na ogród

Oświetlenie nad drzwiami wejściowymi oraz drzwiami tarasowymi

Ogrodzenie ogrodu z siatki

Parterowy 97 mkw

449 000 zł

Piętrowy 118 mkw

519 000 zł