HIT WIOSNY 2017: W ciągu 3 miesięcy nasi Klienci kupili aż 33 z 34 domów. Nie czekaj !!!

Rachunek powierniczy ZAMKNIĘTY! Sprawdź nas!!!

 

Ważne! Mieszkańcy osiedla Nowe Iwiny będą mieć wybudowaną nową drogę dojazdową. W wyniku wielomiesięcznych działań Rafin, zainicjowane zostały działania związane z budową nowej nawierzchni na ul. Polnej, która poprowadzona zostanie aż do inwestycji Nowe Iwiny. W dniu 23.05.17 r. na stronie Urzędu Miasta Siechnice zostało zamieszczone ogłoszenie o przetarg. Przewidywany termin zakończenia prac projektowych oraz uzyskania pozwolenia na budowę to 31.03. 2018 r. O stanie sprawy na bieżąco będziemy informować w aktualnościach.

 

Jeśli marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku i jednocześnie nie chcesz rezygnować z miejskich wygód – to jest projekt dla Ciebie. Nowe Iwiny na Polnej to domy w cenie mieszkania w których zastosowano liczne ekologiczne rozwiązania. Możesz zadbać nie tylko o wygodę swoich najbliższych, ale także o ich przyszłość i to tylko 300 m od administracyjnej granicy Wrocławia. To doskonała alternatywa dla mniejszego mieszkania w mieście, gwarantująca spokój, ciszę, prestiż i wygodę, bez jakichkolwiek ograniczeń związanych z komunikacją i dostępnością usług.

Nowe Iwiny na Polnej 34 domy szeregowe o powierzchni od 97 do 118 metrów w opcji parterowej lub piętrowej z garażem, dostępne są w sprzedaży w wariantach dopasowanych do możliwości naszych klientów. Elewacja utrzymana jest w stonowanych eleganckich kolorach – biel, antracyt i drewno, które nawiązują do postmodernistycznej architektury i połączeń zimnych i industrialnych (antracytowa dachówka) z ciepłym naturalnym drewnem (płyty HPL). Znakiem rozpoznawczym naszych inwestycji jest wykorzystanie płyt HPL -płyt o wysokiej wytrzymałości na korozję i oddziaływanie wody, użytych również przy elewacji Narodowego Forum Muzyki. Nasze domy powstały przy zachowaniu wszystkich norm ekologicznych i z troską o późniejsze ergonomiczne użytkowanie.

Podwrocławskie Iwiny pozwalają na cieszenie się ciszą i spokojem jedynie 300 m od administracyjnej granicy miasta. W 20 minut dojdziemy do Parku Brochowskiego, a praktycznie za płotem znajduje się Park Bieńkowicki. W pobliżu znajdują się restauracje i liczne obiekty sportowe, niedaleko szkolą się zawodnicy Uczniowskiego Klubu Piłkarskiego Rafin Olimpiakos. Nic dziwnego, że lokalna młodzież upodobała sobie piłkę nożną – w pobliskich Żernikach znajduje się świeżo odremontowany kompleks sportowy, a w Radwanicach jedno z Orlikowych boisk. Okolica słynie również z ciekawych obiektów rekreacyjno – turystycznych:  można tu znaleźć się powojenne bunkry (w jednym z nich założona została stanica harcerska) a pół godziny jazdy samochodem dalej znajduje się port z możliwością wypożyczenia łódki i żeglowania po okolicznych akwenach. Dla spragnionych większych wrażeń do wypożyczenia są również skutery wodne. Po całym dniu na wodzie można zjeść świeżą smażoną rybę w Kapitańskiej Tawernie.  Przedmieścia Wrocławia stale się rozwijają, a lokalna społeczność jest wyjątkowo aktywna.

Pomimo podmiejskiego charakteru Iwiny są dobrze skomunikowane z miastem. Jeździ tutaj aż 6 linii autobusów, są 2 dworce kolejowe i mieszkańcy mają dobry dojazd do AOW. Przede wszystkim miejsce to w perspektywie będzie miało jeszcze lepsze rozwiązania komunikacyjne – planowane jest utworzenie przystanku Park & Ride, przy którym będzie można zostawić samochód i przesiąść się w pociąg, a do końca 2020 roku zostanie ukończona Wschodnia Obwodnica Wrocławia, która zapewni jeszcze wygodniejsze poruszanie się samochodem.

Pakiet wyposażenia

Standard deweloperski

Instalacje CO wraz z piecem gazowym i grzejnikami

Stolarka PCV 3 szybowa z systemem uchylnym w salonie (kolor: antracyt)

Rolety manualne (ręczne)

Wyprowadzenie wody na ogród

Oświetlenie nad drzwiami wejściowymi oraz drzwiami tarasowymi

Ogrodzenie ogrodu z siatki

Piętrowy 118 mkw

529 000 zł