Opublikowano | Media o nas


Spacer z przewodnikiem po nieznanych częściach wyspy, prezentacja osiedla Kępa Mieszczańska i grill dla uczestników – to tylko niektóre z atrakcji drzwi otwartych na osiedlu Kępa Mieszczańska we Wrocławiu. Odbędą się one 20 czerwca (w sobotę), w godzinach od 11 do 16 , przy ul. Dmowskiego 19, gdzie zlokalizowana jest inwestycja.

Firma Rafin Developer, zaprasza na drzwi otwarte na osiedlu Kępa Mieszczańska we Wrocławiu. W planach m.in. prezentacja osiedla Kępa Mieszczańska i oglądanie mieszkań. Na przybyłe osoby czekać będą również dodatkowe atrakcje – grill i spacer z przewodnikiem po nieznanych częściach wyspy. Klienci, którzy kupili mieszkania również będą mieć możliwość zobaczyć, na jakim etapie jest budowa osiedla Kępa Mieszczańska. Będzie okazja, aby poznać przyszłych sąsiadów i wspólnie pozwiedzać historyczną część wyspy, jak również poczuć unikalny klimat „zielonej wyspy w sercu miasta”. Konieczna telefoniczna rezerwacja miejsc pod nr 71 788 78 88.

– Zależy nam, aby już na tym etapie budować więzi między przyszłymi sąsiadami, dostarczać im na bieżąco aktualne dane z budowy oraz odsłaniać kolejne, historyczne części wysypy Kępa Mieszczańska, które do tej pory nie były dostępne dla każdego Wrocławianina. To także doskonała okazja do odpoczynku, w samym sercu Wrocławia, „blisko domu” oraz w otoczeniu 4 hektarów terenów zielonych. Spotkanie z nowymi klientami oraz grillowanie z sąsiadami odbędzie się w centralnej części wysypy przeznaczonej pod zagospodarowanie terenem zielonym – dodaje Piotr Wiak, wiceprezes zarządu ds. handlowych.

Kępa Mieszczańska to osiedle, położone na wyspie Kępa Mieszczańska, pomiędzy ramionami Odry Południowej i Północnej. W ofercie I etapu dostępnych jest 110 mieszkań, o powierzchni od 25 do 88 mkw. Zakończenie I etapu planowane jest w lipcu 2015 roku. Osiedle docelowo będzie się składać z trzech budynków. Do dyspozycji lokatorów będą miejsca postojowe na parkingu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Na osiedlu powstaną ponadto punkty usługowe i sklepy. Cały teren zostanie zagospodarowany zielenią, a na dziedzińcu, pomiędzy budynkami, powstaną tarasy i ogródki.

Więcej na:
HTTP://WWW.WROCLAW.PL/KEPA-MIESZCZANSKA-DRZWI-OTWARTE-20-CZERWCA