Opublikowano | Aktualności


W sobotę 20 czerwca odbył się dzień otwarty inwestycji Kępa Mieszczańska. U progu lata można było zapoznać się z ofertami mieszkaniowymi zielonej wyspy, które już wkrótce zostaną oddane do użytku.

Inwestycja firmy Rafin przewiduje powstanie trzech budynków. Pierwszy z nich ma zostać oddany do użytku już w lipcu 2015. Przewidziane jest 110 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 25 do 88 mkw. Do dyspozycji lokatorów będą także miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Na parterach budynków powstaną lokale i punkty usługowe, a w przestrzeni pomiędzy budynkami tarasy i ogródki. Będzie to idealne miejsce dla ludzi chcących żyć blisko centrum, a jednocześnie być oddalonym od jego codziennego zgiełku. Nieco zapomniana przez dziesięciolecia zielona wyspa może stać się idealnym miejscem do życia i wypoczynku.

Sobotni piknik był adresowany zarówno dla nowych klientów, którzy mogli obejrzeć swoje być może przyszłe mieszkania, jak i dla tych, którzy już zdecydowali się na zakup lokalu. Inżynierowie oprowadzali po mieszkaniach i zdradzali szczegóły wykończenia

– Nie spodziewałam się, że będzie to tak dobrze wyglądało. Kupowałam mieszkanie w listopadzie 2014 r., więc praktycznie tzw. dziurę w ziemi, a teraz budynek już stoi. Mogłam wejść do swojego mieszkania i zobaczyć, gdzie rozłożyć meble i poczuć się u siebie. Sama wyspa też jest piękna. Tak cicho, mimo centrum miasta. – mówi jedna z klientek Rafin Wyjątkowym powodzeniem cieszyły się spacery z przewodnikiem, który opowiadał zarówno o historii wyspy, jak i planach jej zagospodarowania. Zainteresowanie wzbudzały zwłaszcza stare wojskowe magazyny, z ciekawymi muralami, czy poniemieckie stajnie, które zostaną w przyszłości zrewitalizowane.

Dostępna była również oferta wykończenia wnętrz przez pracownię KODO po cenach przeznaczonych specjalnie dla klientów Rafin.

A potem nadszedł czas na letnią integracje przyszłych sąsiadów przy grillu, w prawdziwie letniej atmosferze.


Tagi: |