Opublikowano


W niedzielę 21 października na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice odbył się Dzień Województwa Dolnośląskiego i jednocześnie zamknięcie sezonu wyścigowego. W tym roku otwieraliśmy sezon, któremu partnerowaliśmy, więc nie mogło nas zabraknąć także na zamknięciu!

 

Wyjątkowo od 11:00 na wrocławskich Partynice i torze wyścigowym na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji, oraz jak zawsze pełne emocji wyścigi konne!

Tego dnia na Partynicach zapłonęło wielkie ognisko, w którym można było upiec kiełbaskę (własną lub zakupioną na miejscu), a także pieczony prosiak!

Dodatkowo całą imprezę poprowadziła z siodła znana prezenterka Katarzyna Dowbor!

Jest to kolejny sezon, którego byliśmy partnerem i śmiało możemy stwierdzić, że to właśnie taką atmosferą chcemy zarażać mieszkańców naszych osiedli. 

Nasze zaproszenia to nie tylko opcja wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, w otoczeniu pięknej przyrody. To także chęć pokazania w jaki sposób, wspólnie z rodziną i przyjaciółmi można spędzić czas. 

Liczymy, że tak właśnie spędzają czas mieszkańcy osiedla Partynice House, które wybudowaliśmy tuż na przeciwko oraz mieszkańcy zamieszkałego już osiedla Złota Podkowa!

 

Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć i przeczytania relacji z innych naszych, tegorocznych imprez na Torze Wyścigów Konnych Partynice.

 

Dzień dziecka z Rafin na WTWK – fotorelacja

Wielka Wrocławska – fotorelacja {tutaj} i nasz wpis {tutaj}

Crystal Cup – relacja