Opublikowano


Rafin Liga Student to największa studencka liga squasha we Wrocławiu. W rozgrywkach udział wzięło już ponad 100 zawodników. Swoich sił może spróbować tutaj każdy bez względu na poziom umiejętności. Oprócz dobrej zabawy organizatorzy przewidzieli również atrakcyjne nagrody o łącznej puli 16 500zł, w tym rabaty na mieszkania! 

Rozgrywki składają się z cyklu 14 kolejek ligowych, które rozgrywaną są w każdy piątek, na kortach klubu Hasta la vista przy ul. Góralskiej 5. Zawodnicy mogą zgłaszać się na konkretną kolejkę. Po zgłoszeniu, każdy z graczy zostaje przydzielony do jednej z pięcio, sześcio lub siedmio-osobowych grup (lig) uwzględniając jego poziom gry.

Więcej informacji, w tym jak zgłosić się do rozgrywek znajdziecie na stronie Hasta la Vistahttp://hastalavista.pl/squash/liga-student-2

 

Rafin Liga Student, to kolejna inicjatywa, w którą zaangażował się Rafin Developer. W lutym byliśmy głównym sponsorem międzynarodowego turnieju tenisa ATP Wrocław Open 2016, który cieszył się dużą popularnością wśród wrocławian – gromadząc na trybunach tysiące kibiców. Razem z Radiem Wrocław i ponad 200 sympatykami biegania, wspólnie przywitaliśmy wiosnę – podczas Biegu Wiosennego. Dla naszej firmy to nie pierwsza styczność ze Squashem, na początku 2016 roku byliśmy również sponsorem ogólnopolskiego turnieju squsha kategorii A Suzuki Germaz Redeco Open 2016. Wspieramy również młodych piłkarzy klubu UKP Rafin Olimpiakos.