Opublikowano


RAFIN DEVELOPER SPONSOREM GŁÓWNYM TURNIEJU TENISOWEGO WROCŁAW OPEN 2015

Rafin Developer – jeden z największych deweloperów na Dolnym Śląsku – aktywnie wspiera ważne inicjatywy we Wrocławiu. Firma została  sponsorem głównym zawodowego turnieju tenisowego Wrocław Open, który po sześciu latach przerwy, wraca do Wrocławia!

W dniach 16-22 lutego 2015 roku, w hali Orbita, odbędzie się turniej ATP Challenger Tour, w którym wezmą udział tenisiści sklasyfikowani powyżej 50. miejsca w światowym rankingu.

Jak mówi Piotr Wiak, Wiceprezes Zarządu ds. handlowych Rafin: „To wielki powrót tenisa do Wrocławia. Sport ten, uznawany za wymagający i wyrafinowany, zyskuje coraz szersze grono wielbicieli, również wśród wrocławian. Z pewnością, jedną z przyczyn wzrostu jego popularności są liczne korty tenisowe oraz bardzo dobrze wyszkolona kadra sportowa. Wrocławski turniej będzie doskonałą okazją, aby zobaczyć tenisistów z regionu m.in. Łukasza Kubota i Michała Przysiężnego”.

I dodaje: „Jako firma deweloperska widzimy swoją misję w dwóch obszarach. Z jednej strony – dokładamy starań, aby nasze inwestycje były dla wrocławian synonimem stabilności i pewnej inwestycji na przyszłość. Z drugiej strony – postrzegamy nasze działania jako społecznie zaangażowane. Zależy nam, aby zmieniać tkankę miejską tworząc przyjazną, wyrafinowaną architekturę, na wysokim poziomie jakościowym, ale również – zmieniając najbliższe otoczenie osiedli mieszkalnych.
Wrocławianie potrzebują ciekawej aranżacji zieleni, nowych miejsc odpoczynku, boisk sportowych, placów zabaw, dobrych restauracji i różnorodnych atrakcji – w tym sportowych – na wzór innych dużych miast europejskich. Dlatego z chęcią włączamy się także w działania prozdrowotne i sportowe – wspieramy już dziecięce kluby sportowe. Nasze działania są społecznie zaangażowane, bowiem taką drogę obraliśmy już na początku działalności Rafin – chcemy wspierać ludzi w ich rozwoju i podnosić poziom życia wrocławian”