Opublikowano


W niedzielę 20 marca o godzinie 11 ponad 200 sympatyków biegania przywitało astronomiczną wiosnę razem z Radiem Wrocław i Rafin Developer. Uczestnicy do pokonania mieli dystans 6 kilometrów na trasie między mostami Jagiellońskimi i Swojczyckim we Wrocławiu.

Najszybszym z ponad 200 zawodników okazał się reprezentant Krakowa – Grzegorz Opiał.  Kolejne miejsca na podium zajęli Jacek Lesiecki i Damian Dyduch.Wśród pań, w Biegu Wiosennym zwyciężyła Danuta Piskorowska, a kolejne miejsca zajęły Berenika Styczeń i Jagoda Petryna.

Bieg na ścieżce „Między Mostami” był pierwszym sportowym akcentem astronomicznej wiosny we Wrocławiu. Pierwsi zawodnicy pojawiali się w biurze zawodów jeszcze przed godziną 10, natomiast przed samym startem uczestnicy mogli wziąć udział w profesjonalnej rozgrzewce, przy gorących rytmach Radia Wrocław. Dla najlepszych na mecie czekały również specjalne upominki przygotowane przez sponsora głównego Rafin Developer.

Bieg wiosenny to kolejna inicjatywa propagująca zdrowy i aktywny tryb życia, w którą angażuje się marka Rafin Developer.  W lutym kolejny raz byliśmy głównym sponsorem międzynarodowego turnieju tenisa ATP Wrocław Open 2016, który cieszył się dużą popularnością wśród wrocławian – gromadząc na trybunach tysiące kibiców. Angażujemy się również w cieszące się dużym zainteresowaniem we Wrocławiu, rozgrywki squasha  (sponsorujemy min. Rafin Liga Student organizowaną przez klub Hasta la vista) oraz wspieramy młodych piłkarzy klubu UKP Rafin Olimpiakos

Pełna galeria zdjęć z biegu dostępna jest pod adresem: http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/49528/Bieg-wiosenny-Radia-Wroclaw-juz-dzis

 

Zdjęcia: Anna Mikołajczyk