Opublikowano


W tym roku wypatrywaliśmy Mikołaja kilka dni wcześniej niż zwykle, bo już 2 grudnia. A wszystko z okazji Biegu Mikołajkowego, który odbył się w Parku Tysiąclecia. Jak zwykle organizatorem było Radio Wrocław, a Rafin Developer – sponsorem imprezy.

Zima nam nie straszna! Kilka razy w 2018 roku udowodniliśmy, że żadne temperatury i anomalia pogodowe nie są nam straszne, dlatego chętne włączyliśmy się w organizację Biegu Mikołajkowego. Wyjątkowo aktywnie spędzaliśmy cały 2018 rok i w tym samym stylu go zakończyliśmy.

Podobnie jak we wrześniu, na starcie biegu stanęły także krasnale, a na trasie można było spotkać Mikołaja rozdającego prezenty.

To już kolejna impreza biegowa, w której braliśmy udział. Oprócz tworzenia fajnej atmosfery, zarażamy was pasją do poznawania naszego miasta – Wrocławia. Zwiedzamy parki, obcujemy z zielenią i zachęcamy do zaglądania w najdalsze i najmniej znane części Wrocławia. Znaliście Park Tysiąclecia? Ten kto biegł z nami rok temu zapewne tak, ale większość była tam pierwszy raz i potwierdza, że było warto. Nowa alejka w Parku Grabiszyńskim? To też odkrywaliśmy razem! Pamiętacie Bieg Rodzinny? To było w Parku Wschodnim! Bądźcie gotowi na to, co szykujemy dla was w przyszłym roku.

Tutaj możecie obejrzeć fotorelację z biegu: https://spark.adobe.com/page/p01OXYLhqpxQ3/ 

Sprawdźcie także fotorelacje z poprzednich imprez biegowych!

 

PS nasz Mikołaj nie wymagał recytowania wierszyków, ani nie pytał: „czy byłeś grzeczny w tym roku?” 🙂