Opublikowano


Wakacje już się zakończyły, ale tym razem radośnie i z nową energią. „Rafin Developer” wraz z „Radiem Wrocław” ponownie zorganizowali  „Bieg na koniec lata”!

 

Była to kolejna odsłona biegu dla dorosłych oraz dzieci. Dnia 1.09 w niedziele odbył się bieg w Parku Grabiszyńskim. Trasa prowadziła przez malowniczy Park wkoło Górki Skarbowców. Długość trasy wynosiła 5 kilometrów. Dla najmłodszych był zorganizowany bieg Krasnala, czyli kilkaset metrów symbolicznego odcinka. Każdy uczestnik otrzymał pakiet startowy.

 

O godzinie 11:00 wystartowali wszyscy uczestnicy! Nie zabrakło emocji. Uczestnicy byli w różnym wieku. Dorośli biegli wraz z dziećmi a niektórzy nawet pchali swoje maluchy w wózkach. Doświadczyliśmy wielu pięknych chwil oddania. Jedną z uczestniczek była mama, która przebiegła w sandałach 5km dla swojej córki, która nie mogła uczestniczyć w wydarzeniu z powodu choroby. Wszyscy serdecznie klaskali każdemu uczestnikowi.

Trzy pierwsze kobiety oraz mężczyźni otrzymali nagrody i mieli okazję stanąć na podium. Najlepsza kobieta miała czas: 21 minut i 10 sekund, zaś najlepszy mężczyzna miał czas: 18 minut i 35 sekund. Na koniec maluchy miały okazje rywalizować z innymi dziećmi. Po biegu dla każdego biegacza oraz kibica były przygotowane lody.

 

Biegamy z Radiem Wrocław od lat i nigdy nie brakuje przyjacielskiej atmosfery, którą zarażamy wszystkich uczestników! Tym razem również nie brakowało ciepłej atmosfery !

 

Więcej zdjęć na stronie RadiaWrocław: https://www.biegamy.radiowroclaw.pl/articles/view/101/Biegowe-pozegnanie-wakacji-z-Radiem-Wroclaw-ZDJECIA#prettyPhoto