Opublikowano | Aktualności


Ostatni weekend wakacji, a dokładniej niedzielę, 2 września spędziliśmy bardzo aktywnie. Najpierw biegaliśmy z Radiem Wrocław w Parku Grabiszyńskim, a potem oglądaliśmy najważniejszą gonitwę sezonu – Wielką Wrocławską na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice. Ale były emocje!

Impreza biegowa rozpoczęła się o 11:00, wtedy to wystartował bieg główny na zakończenie wakacji. Zaraz po tym jak nagrodziliśmy brawami (i nagrodami) zwycięzców, na starce stanęła ekipa Krasnali – czyli najmłodszych uczestników, które również chciały zakończyć sezon biegowy aktywnie. Frekwencja dopisała, zarówno wśród dorosłych biegaczy, jak i najmłodszych. Wszyscy bawili się rewelacyjnie, a my oprócz tego, że byliśmy sponsorem imprezy, mieliśmy również swoją drużynę – 3 biegaczy w barwach Rafin Developer.

Oprócz atrakcyjnych pakietów startowych, w których można było znaleźć kilka atrakcyjnych gadżetów Rafin. Każdy kto stanął na biegowym podium, dostał od nas karnet na darmową lekcję jazdy konnej w Wyższej Szkółce Jazdy na Wrocławskich Partynicach.

Już o 14:00 byliśmy własnie na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych, gdzie odbywała się najważniejsza gonitwa w sezonie – Wielka Wrocławska. Można nas było spotkać naprzeciwko samego toru, gdzie na wygodnych leżakach i pod namiotem mieliśmy strefę Chillout – najlepszy widok na wszystkie wyścigi 🙂

Zobaczcie fotorelację z tego dnia: https://spark.adobe.com/page/Cw6k7GGTPWpiB/

 

Sezonu jeszcze nie kończymy! Na kolejne imprezy będziemy zapraszać na bieżąco!

 

http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/80393/Biegowe-pozegnanie-wakacji-z-Radiem-Wroclaw-ZDJeCIA

fot. Anna Mikołajczyk