Aktualności

Wszystkie kategorie Aktualności
Media o nas

| Aktualności, Media o nas

Wrocławski portal o Kępie Mieszczańskiej

Na stronie internetowej wroclaw.pl pojawiły się kolejne informacje na temat przyszłych inwestycji i rewitalizacji bulwarów na Kępie Mieszczańskiej.

Według portalu, już za kilka lat możemy spodziewać się nowoczesnych biurowców, wielu sklepów i kawiarni, a także zrewitalizowanych terenów zielonych nad Odrą na terenie Kępy Mieszczańskiej.  W artykule użyto wizualizacji przygotowanych przez firmę Rafin.

| Aktualności

Tramwajem na Ołtaszyn w 2022.

Aż 8 projektów tras tramwajowych łączących Ołtaszyn i Centrum zaproponowanych przez urzędników. Konsultacje z mieszkańcami trwają do 2 października.

| Aktualności

Drzwi otwarte 17.09

W ostatnią niedzielę 17.09 na inwestycji Złota Podkowa zorganizowaliśmy Drzwi Otwarte. Wszyscy klienci mieli okazję zobaczyć gotowe mieszkania z antresolami, a także – premierowo! – obejrzeć postępy prac na osiedlu Partynice House.

| Aktualności, Media o nas

Portal Wrocław.pl na temat rewitalizacji okolic Kępy Mieszczańskiej

Niedawno na portalu Wrocław.pl ukazał się aktykuł na temat rewitalizacji terenów zielonych w okolicy Kępy Mieszczańskiej. W artykule wykorzystano wizualizacje przygotowane przez Rafin Developer.

| Aktualności, Partynice House, Złota Podkowa

Drzwi Otwarte – Partynice House oraz Złota Podkowa!

Już w najbliższą niedzielę 17 września od godziny 12 odbywać się będą drzwi otwarte inwestycji Partynice House i Złotej Podkowy! Zapraszamy na ul. Kawalerzystów 31 – szukajcie namiotu oraz flag Rafin.

| Media o nas, Partynice House, Złota Podkowa

Londyńskie przedmieścia we Wrocławiu – Onet.pl na temat Partynice House

W dniu dzisiejszym ukazał się artykuł na temat Partynice House – eleganckiej inwestycji łączącej klasykę z nowoczesnością w iście londyńskim stylu.

| Aktualności

Promocja na Złotej Podkowie!

Ruszyła promocja na Złotej Podkowie.

Tylko do końca września mieszkania na Partynicach w cenie 5600 zł / mkw!

| Aktualności

Drzwi otwarte na Kępie Mieszczańskiej!

W najbliższą sobotę 9 września zapraszamy na Drzwi Otwarte na ul. Dmowskiego 19 E-F (inwestycja Kępa Mieszczańska) już od godziny 10!

| Aktualności

Targi mieszkaniowe już w ten weekend

2-3 września zapraszamy na Stadion Wrocław