Aktualności

Wszystkie kategorie Aktualności
Media o nas

| Media o nas

Media o podpisaniu umowy z siecią Marriott na markę Autograph Collection dla Pałacu Hatzfeldów

MEDIA O PODPISANIU UMOWY Z MIĘDZYNARODOWĄ SIECIĄ MARRIOTT INTERNATIONAL, NA MARKĘ AUTOGRAPH COLLECTION Z SEGMENTU PREMIUM DLA PAŁACU HATZFELDÓW.    „Marriott International Autograph Collection: Pałac Hatzfeldów we Wrocławiu przy ul. Wita Stwosza” WROCLAW.PL „Odbudowany pałac Hatzfeldów zostanie hotelem sieci Marriott. Dawne BWA we Wrocławiu z szyldem Autograph Collection” WYBORCZA.WROCLAW.PL „W Pałacu Hatzfeldów we Wrocławiu będzie…

| Aktualności

Kluczowy krok dla Pałacu Hatzfeldów – Wrocław doczeka się hotelu jakiego w Polsce jeszcze nie było

Miło nam poinformować, że spółka Rafin, wrocławski deweloper i właściciel Zabytkowych Hoteli Wrocławia, podpisała  umowę franczyzową z międzynarodową siecią Marriott International, na markę Autograph Collection z segmentu premium dla Pałacu Hatzfeldów.

| Aktualności

Sytuacja na rynku nieruchomości II kwartał 2022

Obecna sytuacja na świecie budzi w każdym z nas negatywne nastroje konsumenckie. Inwestowanie w nieruchomości to jeden z nielicznych sposobów na zabezpieczenie swojego kapitału w obecnych czasach. Jest to szansa nie tylko na powiększenie swojego kapitału przez samą inwestycję, ale również świetna okazja do wynajmu mieszkań w czasach, gdy popyt na najem jest ogromny, wartość mieszkań jest stabilna, a mieszkań do zakupu jak i wynajmu wciąż ubywa.

| Aktualności

Jak zaoszczędzić na rachunkach w domu?

Sytuacja gospodarcza w kraju i na świecie, niestety nie jest zbyt optymistyczna. Wszystkie surowce drożeją, jest utrudniony przepływ towarów. Rosną koszty utrzymania, ale są pewne sposoby na zaoszczędzeniu na rachunkach domowych. Warto wprowadzić je w życie, ponieważ stajemy się społeczeństwem bardziej odpowiedzialnym ekologicznie.

| Aktualności

Wielkie otwarcie galerii Słubice Park

Przy nowo powstającej galerii S-Park w Słubicach trwają ostatnie prace porządkowe. Wkrótce wielkie otwarcie. Zostały ostatnie wolne lokale.

| Aktualności

Jubileuszowa wystawa pt. ,,Po sztuce” w Pałacu Hatzfeldów

Wystawa w Pałacu Hatzfeldów przed rozpoczęciem jego historycznej odbudowy pełni dla Nas funkcję symbolicznego spoiwa w kanale komunikacji pomiędzy kulturą i sztuką, a mieszkańcami Wrocławia. Wystawa pt. ,,Po sztuce” będzie hołdem oddanym tradycji tego miejsca, a zarazem zapowiedzią nowego rozdziału w jego historii.

| Aktualności

Aktualne rozwiązania kredytowe

Aktualna sytuacja na rynku mieszkaniowym jest zmienna i trudna dla wielu osób. Jednym z czynników, które mają wpływ na ilość zakupionych mieszkań są kredyty. Na decyzję ,,Czy dobrać kredyt i kupić mieszkanie?” wpływają takie czynniki jak: aktualna sytuacja gospodarcza i polityczna w kraju, nastroje ludzi, inflacja, zarobki, oszczędności. Jakie są możliwe rozwiązania dla osób, które wzięły kredyt, a jakie dla osób chcących go wziąć?

| Aktualności

Fotorelacja z postępów prac odbudowy Hotelu Grand

Zapraszamy do zapoznania się z procesem odbudowy historycznego Hotelu Grand. Zobacz najnowszy materiał z postępami prac budowlanych.

| Aktualności

Czy warto zainwestować w mieszkanie? Czy oprocentowanie lokaty na poziomie 5-6% jest korzystne?

W czasie szalejącej inflacji, wysokich stóp procentowych, wojny w Ukrainie i wielu innych niekorzystnych czynników, ciężko przewidzieć co jest dobrą decyzją. Pewne jest, że nadchodzą zmiany w różnych elementach życia każdego z nas. Czy aktualne zachęty banków i wysokie oprocentowania wpłyną na decyzję konsumentów i odejście od planu lokowania pieniędzy w nieruchomości? Banki próbują zachęcić do zakładania lokat na poziomie 5-6% – oczywiście nie wszystkie – ale czy faktycznie te zyski są korzystne?