Poznaj sąsiedztwo osiedla Partynice House

Mieszkanie to nie tylko cztery ściany pokój, kuchnia i sypialnia. To Twoje miejsce do życia, do spędzania wolnego czasu, do odpoczynku, przeżywania smutków i radości w gronie rodziny…

Wybór mieszkania to wybór na lata.

Możesz zdecydować o ilości pokoi, wybrać osobną kuchnię lub tą w aneksie. Jednak nie masz wpływu na to, czy w sąsiedztwie jest zieleń i przestrzeń do spacerów. Nie masz wpływu na to, czy tuż obok są sklepy, usługi, szkoła lub przedszkole…

Ręka w górę, jeśli w sobotni poranek całą rodziną siadacie do śniadania. Wybierasz ciepłe, świeże pieczywo, czy ulubione muesli? A może by tak skrzyknąć się z przyjaciółmi i w niedziele rozegrać mecz koszykówki, a przy okazji odpalić grilla? Albo zabrać dzieciaki na drugą stronę ulicy i zobaczyć rozrywkę w iście londyńskim stylu, czyli wyścigi konne na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice?

Obojętnie co wybierzesz… jeśli mieszkasz na osiedlu Partynice House masz to wszystko dosłownie pod nosem. 

Przekonaj się, jakie możliwości dają wrocławskie Krzyki i zakochaj się w tym miejscu tak, jak my oraz mieszkańcy osiedla Partynice House.

Strefa Sportowo- Rekreacyjna: sprawdź możliwości jakie masz pod domem!

Łącznie masz do dyspozycji 8 000 mkw zieleni.

Dużo? Zdecydowanie tak!

 

Ścieżki spacerowe, ławeczki, miejsce do odpoczynku.W tym wszystkim 101 posadzonych drzew i aż 6000 krzewów, co razem tworzy mały prywatny park. Dodatkowo 3 place zabaw, które już są, oraz dwa, które powstaną na drugim etapie osiedla (czyli pod koniec 2020 roku).

 

Na osiedlu Partynice House jest po prostu zielono i przyjemnie.

Jeśli lubisz sport i rekreację, to przejdź na drugą stronę ulicy i odkryj dobrą zabawę na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych.

Znajdziesz tam rozrywkę na najwyższym poziomie.

Rozrywka na światowym poziomie

Dużo piszemy o Torze Wyścigów Konnych, który znajduje się naprzeciwko Partynice House. Prawda jest taka, że drugiego takiego miejsca, z tą atmosferą, adrenaliną i emocjami we Wrocławiu nie ma.

Jesteśmy tam obecni jako sponsor co sezon, a że do tego lubimy wszelką aktywność fizyczną i zdrowy styl życia to wyścigi konne wydają nam się miejscem idealnym na spędzenie niedzielnego popołudnia.

Ciekawi ludzie, spotkania, pikniki, to wszystko dostępne jest kilkanaście razy w ciągu sezonu wyścigowego. A ten teren rekreacyjny jest wprost olbrzymi. Gwarantujemy, że gdy tam wejdziesz, to zapomnisz o korkach i hałasie w centrum Wrocławia.

A jeśli byłeś na wyścigach lub odwiedziłeś strefę sportowo-rekreacyjną i czujesz się głodny, to koniecznie skocz do jednej z knajpek w Galerii Złota Podkowa. To w końcu minutę od ul. Kawalerzystów…

Tuż obok osiedla Partynice House, dosłownie pod Twoim nosem jest otwarta mini galeria handlowa. To tam wyskoczysz w klapkach po cukier lub sól, jeśli akurat braknie ich podczas gotowania. A jeśli nie chcesz gotować? Trudno, nie rób tego. Do wyboru masz aż 4 restauracje, piekarnię, 3 mniejsze sklepiki i duży dyskont spożywczy.

Na Osiedlu Partynice House masz dosłownie wszystko obok mieszkania. 

Więc zostaw samochód w garażu i ciesz się w końcu swoim wolnym czasem.